منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

بهره برداری از اولین پروژه زمین گرمایی در ساختمان مرکزی گاز قنوات

geo-t

به همت شرکت گاز استان قم و حمایت ستاد توسعه فناوری انرژیهای نو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، طراحی و بومی سازی سیستم سرمایش و گرمایش پمپ حرارتی زمین گرمایی با ظرفیت بالا(۱۲۰۰۰۰ بی تی یو برساعت) جهت تامین گرمایش، سرمایش و تامین آبگرم مصرفی ساختمان اداره گاز قنوات قم صورت پذیرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در مراسم افتتاحیه این پروژه که با حضور  مدیریت محترم سازمان انرژیهای نو ایران جناب آقای مهندس آرمودلی، مدیران وزارت نیرو ، وزارت علوم و همچنین مسئولین ستاد توسعه فناوریهای نو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت: ما در شرکت گاز استان قم که خود متولی توزیع گاز در استان می باشیم، از انرژی تجدید پذیر زمین گرمایی به عنوان الگو استفاده میکنیم، اگر چه هزینه هایی دربر دارد ولی در کل و با تولید انبوه نسبت به مصرف سوختهای فسیلی دارای هزینه کمتر و بهتر خصوصاً برای مناطقی می باشد که هزینه گازرسانی به آنها خیلی بالا و یا غیرممکن است.
وی در ادامه افزود: با توسعه استفاده از انرژیهای تجدید پذیر می توان از منابع غنی انرژی های تجدید پذیر که هر روز در اثر عدم استفاده از دست ما می رود، بیشتر استفاده نماییم و منابع ملی و زیرزمینی خود را با تولید فراورده های ارزشمند، برای نسلهای آینده نگه داریم. ضمن آنکه استفاده هر چه بیشتر از انرژی های نو دقیقا در راستای تحقق  اقتصاد مقاومتی می باشد.
همچنین مهندس آرمودلی در این مراسم گفت: با این کار بیش از ۷۵ درصد صرفه جویی در مصرف گاز برای گرمایش ایجاده شده که بهینه سازی بسیار بزرگی است که با همت عزیزان در گاز قم و به برکت وجود کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) در استان قم انجام شده که در همین جا از تلاش و زحمات آنها خصوصا مدیرعامل شرکت گاز استان تشکر می کنیم. استفاده از این نوع انرژی تجدید پذیر یکی از مصداقهای اقتصاد مقاومتی است. امیدواریم با توسعه فناوریهای جدید انرژی، صرفه جویی در مصرف گاز (بیش از ۷۵ درصد) و نیز مصرف برق  (بیش از ۴۰ درصد) را داشته باشیم.

۰۱ خرداد ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید