منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار نوروزی مدیر عامل شرکت با دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی

DSC00690

مدیر عامل شرکت گاز استان قم با دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ضمن عرض تبریک سال نو، به تشریح فعالیتهای انجام شده در گازرسانی به مردم شریف استان پرداخت و اظهار داشت: تعداد ۲۶ روستای بالای ۲۰ خانوار در بخشهای مختلف فاقد گازرسانی هستند که مطالعات اولیه بازاریابی و طراحی آنها انجام شده و منتظر اعلام اعتبارات لازم در این خصوص هستیم. در صورت تخصیص بودجه و جذب پیمانکار، با تلاش همکاران تا پایان سال ۹۵ پروژه‌های اجرایی آنها به اتمام رسیده و روستائیان زحمتکش این روستاها از نعمت گاز، بهره مند می‌گردند.
دکتر لاریجانی در این دیدار ضمن تاکید بر گازرسانی به برخی از روستاها بویژه روستاهای وشنوه و اَوِل در بخش کهک که  در منطقه سردسیر قرار دارند، تصریح نمود: با تلاش و برنامه‌ریزی، کلیه پروژه‌های گازرسانی در حداقل زمان تکمیل شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: لازم است با اهتمام ویژه در خصوص جذب اعتبارات مورد نیاز و رفع مشکلات مسیر عبور لوله و اجرای پروژه‌های باقی مانده، با جدیت پیگیری و اقدامات لازم صورت پذیرد.

پیوند به تصاویر دیدار

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب