منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

عملکرد شرکت گاز استان قم در اولین سال دولت یازدهم

DSC01597400سرپرست شرکت گاز استان قم گزارشی از فعالیتهای این شرکت طی اولین سال خدمت دولت تدبیر و امید را در جلسه بررسی پیشرفت پروژه ها ارائه نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی سرپرست این شرکت به تشریح فعالیتهای انجام شده طی یک سال گذشته در دولت یازدهم پرداخت و عنوان کرد: طی این سال ۶ روستا با هزینه ای بالغ بر ۴۷۰۰۰ میلیون ریال به شبکه سراسری متصل شدند و ۱۵۱ کیلومتر شبکه گذاری لوله فولادی و پلی اتیلن در سایز های مختلف انجام شده است.
وی در ادامه ضمن اشاره به اشتراک پذیری بیش از ۲۰۴۷۰ مشترک جدید، اظهار داشت: در این محدوده زمانی یک ساله تعداد ۱۶۸ واحد صنعتی در سطح استان با هزینه ای بالغ بر ۱۷۲۱۰ میلیون ریال با اجرای بیش از ۴۲ کیلو متر لوله گذاری از نعمت گاز بهره مند شدند.
مهندس فرجی با بیان اینکه، با تلاش همکاران طی یک سال گذشته گازرسانی به ۴ جایگاه C.N.G دیگرصورت گرفته، تصریح کرد: تعداد جایگاههای فعال در سطح استان که در حال حاضر به ارائه خدمات می پردازند، به ۳۷ جایگاه رسیده است.
سرپرست این شرکت، گازرسانی به واحدهای مسکونی مهر را دراین یک سال بیش از ۵۰۰۰ واحد عنوان کرد و گفت: علاوه بر این، به بیش از ۳۰۰۰ واحد مسکونی مهر دیگرنیز، گازرسانی صورت گرفته که بزودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب