منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار مدیر کل حسابرسی داخلی و مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز با هیات مدیره وهیات رئیسه شرکت گاز استان قم

DSC00737546

دیدار صمیمی آقایان صدیقی مدیر کل حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز و حسینی پژوه مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز با هیات مدیره و هیات رئیسه شرکت گاز استان قم در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ضمن خیر مقدم به میهمانان به تشریح فعالیتهای گازرسانی انجام شده در بخشهای مختلف شهرها و روستاها پرداخت و اظهار داشت: وصول مطالبات از کلیه مشترکین در این شرکت در سطح قابل قبول می باشد وبرای وصول مطالبات معوقه جایگاههای CNG با برنامه ریزی انجام شده امیدواریم تا پایان خرداد سال جاری به روز شود. همچنین ضریب نفوذ گاز در شهرهاو روستاهای استان را بیش از ۹۰% می باشد و با توجه به تبصره ۲ بند ق قانون بودجه سال ۹۳، گازرسانی به۳۹ روستا در دست اقدام است.
مدیر کل حسابرسی داخلی با اشاره به مصادیقی از مفاسد اداری، ضمن تذکر در خصوص رعایت قوانین/ اصلاح نظام اداری و مقررات اداری تأکید داشتند: مقوله قانون ارتقائ سلامت نظام اداری و مقابله با فساد صرفاً مربوط به منابع انسانی نبوده، بلکه امور دیگری از جمله مهندسی، بهره برداری و … را نیز به طور گسترده شامل می شود که از این جهت کنترل و مدیریت جامع تری را ایجاب می نماید.
صدیقی در این دیدار به اهمیت دیدگاه و زبان مشترک در حسابرسی داخلی اشاره کرد و گفت: طی بررسیها و ارزیابیهای بعمل آمده شناخت جامع و دقیق،  زبان و ادبیات مشترکی در مورد حسابرسی داخلی در بین همکاران وجود ندارد و برداشتهای شخصی از قوانین در اجرای فعالیتها متفاوت است، که باید در این زمینه به نقطه مشترک رسید. واحد حسابرسی مستقل و بی طرفانه است که هدف آن بررسی عملکرد سازمان و ایجاد ارزش افزوده در سازمان می باشد.
وی همچنین به  وضعیت پایین سطح حسابرسی داخلی( سطح زیرساختی) در شرکت اشاره کرد و اظهار داشت:هر جایی که در سازمان به افراد تفویض اختیار می شود باید همزمان کنترلهای داخلی با دقت بیشتری انجام شود.ما در تلاش هستیم با اجرای برنامه های راهبردی به سطوح بالاتر حسابرسی داخلی برسیم.
درادامه این دیدار حسینی پژوه نیز به بررسی مسائل منابع انسانی پرداخت و نکاتی را در این خصوص به همکاران متذکر شد و گفت: با توجه به جذب نیرو در سالهای گذشته فعلا با محدودیت استخدام مواجه هستیم و بایستی با برنامه ریزی و جابجایی افراد نسبت به افزایش بهره وری در سازمان اقدام نمود.
وی در ادامه افزود: استاندارد سازی چارت سازمانی مجازی در حال بررسی و پیگیری است که به محض تایید به اطلاع شرکتهای تابعه خواهد رسید.

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب