منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار سرپرست شرکت با مدیر کل راه و شهرسازی استان قم

دیدار با مدیر کل راه و شهر سازی استان قم

سرپرست شرکت گاز استان قم با مدیر کل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت هدف از این دیدار را، تعامل بیشتر و رفع برخی از مشکلات موجود در مسیر اجرای پروژه های گازرسانی اعلام کرد و گفت: ان شاء ا… این دیدار منشأ خیر در امر خدمات رسانی مطلوب به مردم شریف استان قم باشد.
وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت گازرسانی در استان، اظهار داشت: با تلاش همکاران زیرساخت بهره مندی حدود ۴۵ هزار واحد مسکونی از گاز طبیعی در شهر پردیسان ایجاد شده و در حال حاضر حدود ۳۰ هزار واحد مسکونی از نعمت گاز برخوردار می باشند. امیدواریم روند گازرسانی در محله های ۶ و ۸ پردیسان با همکاری و مساعدت استانداری و اداره کل راه و شهرسازی با شتاب بیشتری انجام گردد.
در ادامه این دیدار، مهندس نصر اللهی زاده با قدر دانی از حضور و ابتکار عمل سرپرست شرکت گاز استان و هیأت همراه، اظهار داشت: یکی از استانهایی که در خصوص گازرسانی به مسکن مهر در کشور خیلی خوب درخشیده، شرکت گاز استان قم بوده و مشکلی از این بابت در امر گازرسانی نداشتیم و حساسیت ما در رعایت حریم، بعلت تمایز گاز از سایر فرآورده های انرژی است. امیدواریم کماکان با ارتباط و تعامل بیشتر کارشناسان دو سازمان، موانع موجود به نحو احسن رفع گردد.

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب