منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

دیدار سرپرست شرکت با مدیر کل راه و شهرسازی استان قم

دیدار با مدیر کل راه و شهر سازی استان قم

سرپرست شرکت گاز استان قم با مدیر کل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت هدف از این دیدار را، تعامل بیشتر و رفع برخی از مشکلات موجود در مسیر اجرای پروژه های گازرسانی اعلام کرد و گفت: ان شاء ا… این دیدار منشأ خیر در امر خدمات رسانی مطلوب به مردم شریف استان قم باشد.
وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت گازرسانی در استان، اظهار داشت: با تلاش همکاران زیرساخت بهره مندی حدود ۴۵ هزار واحد مسکونی از گاز طبیعی در شهر پردیسان ایجاد شده و در حال حاضر حدود ۳۰ هزار واحد مسکونی از نعمت گاز برخوردار می باشند. امیدواریم روند گازرسانی در محله های ۶ و ۸ پردیسان با همکاری و مساعدت استانداری و اداره کل راه و شهرسازی با شتاب بیشتری انجام گردد.
در ادامه این دیدار، مهندس نصر اللهی زاده با قدر دانی از حضور و ابتکار عمل سرپرست شرکت گاز استان و هیأت همراه، اظهار داشت: یکی از استانهایی که در خصوص گازرسانی به مسکن مهر در کشور خیلی خوب درخشیده، شرکت گاز استان قم بوده و مشکلی از این بابت در امر گازرسانی نداشتیم و حساسیت ما در رعایت حریم، بعلت تمایز گاز از سایر فرآورده های انرژی است. امیدواریم کماکان با ارتباط و تعامل بیشتر کارشناسان دو سازمان، موانع موجود به نحو احسن رفع گردد.

۰۲ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید