منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

نشست مدیر عامل شرکت گاز با نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی

DSC00722546

مهندس فرجی مدیر عامل شرکت گاز استان قم با حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی نماینده مردم شریف استان قم در مجلس شورای اسلامی در دفتر ایشان دیدار نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در این دیدار ضمن تشریح عملکرد شرکت در سال ۹۳، به اولویت کاری شرکت در خصوص گازرسانی به روستاهای باقی مانده فاقد گاز اشاره کرد و تصریح نمود: امیدواریم کلیه متقاضیان گاز طی سالهای ۹۴ و ۹۵ در روستاهای بالای ۲۰ خانوار باقیمانده (به تعداد ۳۹ روستا) که در بخش های مختلف استان می باشد، از نعمت گاز بهره مند گردند.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی ضمن تشکر از تلاشهای کارکنان شرکت گاز اظهار داشت: گاز نعمتی الهی است که خداوند تعالی بصورت یک سرمایه عظیم در اختیار ملت شهید پرور ایران اسلامی قرار داده است. البته با صرف هزینه های سنگین به دست مشترکین می رسد که باید قدر آن را بدانیم.
وی تاکید نمود: با توجه به بالا بودن میزان مصرف انرژی در ایران نسبت به کشورهای دیگر، ضروری است نسبت به ایجاد و ترویج فرهنگ بهینه مصرف گاز از طریق رسانه های ملی و استانی در جامعه اطلاع رسانی کامل و مستمر انجام گردد.

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب