منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

ضرورت حرکت به سمت استفاده از انرژی های تجدید پذیر

hamayesh

مدیر عامل شرکت گاز استان قم در همایش مدیران انرژی دستگاه‌های اجرایی استان قم که با حضور استاندار برگزار شد، حرکت جدی به سمت استفاده از انرژی های تجدید پذیر را لازم و ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی ضمن اشاره به مصرف بی رویه انرژی در کشور نسبت به کشورهای دیگر اظهار داشت: جنگ و صلح و آینده کشورها ، وابسته به انرژی است. انواع انرژی اعم از زیرزمینی، تجدید پذیر، هسته ای و … اهمیت زیادی دارد و متعلق به ما و آیندگان ماست. در رابطه با مصرف انرژی باید از بهترین نوع انرژی به صورت هوشمندانه با بیشترین  بهره وری استفاده کنیم.
وی در ادامه افزود: همه ما در قبال ذخایر خدادادی موجود، مسئولیت سنگینی داریم. یکی از راهکارهای مدیریت مصرف انرژی گاز که نسبت به بقیه سوخت های فسیلی پاک است، استفاده از وسایل و تجهیزات مدرن و با برچسب انرژی A  و B می باشد.

مدیر عامل این شرکت ضمن اشاره به رویکردهای مختلف بهینه سازی مدیریت انرژی اعم از رویکرد تکنولوژی، رویکرد زیست محیطی، رویکرد اقتصادی، رویکرد آموزشی، رویکرد اجرایی، رویکرد اجتماعی، رویکرد امنیتی، بر رویکرد مدیریتی تاکید کرد و یادآور شد: مصرف انواع انرژی در ایران متاسفانه نسبت به کشورهای دیگر بالا است. به طور مثال پرت انرژی در ساختمانهای ایران ۶ برابر کشورهای اروپایی است.اگر مبحث ۱۹ نظام مهندسی ساختمان را در مورد ساختمانها رعایت کنیم، در ده سال آینده ۵/۱ برابر تولید گازهای فاز ۱ تا ۵ پارس جنوبی صرف جویی داریم.

وی در ادامه افزود: دستگاههای اجرایی در خصوص ساختمانهای خود باید برای جامعه الگو باشند. شرکت گاز استان قم در کشور به عنوان قطب انرژیهای تجدید پذیر شناخته شده و برای اولین بار در کشور و به عنوان الگو  از انرژیهای تجدید پذیر (انرژی خورشیدی وانرژی زمین گرمایی) در ساختمان ادارات گاز منطقه یک قنوات و ایستگاههای C.G.S،برای تولید گرمایش وبرق استفاده کرده است.

۰۸ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب