منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مصرف بیش از دو میلیارد و چهار صد میلیون متر مکعب گاز در سال ۹۳ در استان قم

DSC546

در سال ۹۳ حدود دو میلیارد و چهار صد میلیون متر مکعب گاز در استان قم توسط مشترکان مصرف شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: در سال ۹۳ بیش از دو میلیارد چهار صد میلیون متر مکعب گاز در بخشهای مختلف صنعتی، خانگی، تجاری و نیروگاه سیکل ترکیبی در استان مصرف شده که در مقایسه با سال گذشته در کل ۱۹% افزایش داشته است.
وی تصریح کرد: با توجه به رفع محدودیت مصرف گاز در نیروگاههای کشور در سال ۹۳  میزان مصرف سیکل ترکیبی نیروگاه قم بیش از ۹۷۰ میلیون متر مکعب بوده که نسبت به سال ۹۲، حدود ۶۰% افزایش را نشان می دهد. همچنین میزان مصرف مشترکین صنعتی: ۳۷۸ میلیون متر مکعب، جایگاه های C.N.G :167 میلیون متر مکعب، مشترکین خانگی: ۷۲۱ میلیون متر مکعب و مشترکین تجاری ۱۲۴ میلیون متر مکعب بوده است. لذا افزایش مصرف بیشتر در بخشهای نیروگاه و مشترکین صنعتی می باشد.
وی در ادامه افزود: به رغم افزایش تعداد۱۶۵۰۰ مشترک جدید در بخشهای مختلف میزان مصرف گاز در بخش خانگی در سال ۹۳ نسبت به سال ۹۲ کاهش یافته است. این کاهش مرهون همکاری بسیار خوب مردم استان، اطلاع رسانی بموقع  و گسترده این شرکت ، همکاری صمیمانه صدا و سیمای مرکز قم و  حمایتهای امام جمعه، استاندار  و ائمه جمعه شهرها پیرامون فرهنگ سازی اصلاح الگوی مصرف و کاهش مصرف گاز می باشد.
مهندس فرجی ضمن تشکر از مردم شریف استان، گفت: امیدواریم که هم استانیهای عزیز در سال جاری همچون سال گذشته با ادامه همکاریهای خوب و عزم ملی و همگانی، ضمن رعایت نکات ایمنی در مصرف بهینه و صرفه جویی گاز اهتمام ورزیده و ضمن حفظ این ثروت ملی و نعمت الهی، ما را در جهت استمرار و پایداری جریان گاز یاری نمایند.

۰۹ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب