منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بازدید سرزده مدیرعامل شرکت گاز استان قم از پروژه های اجرایی

546

مدیر عامل این شرکت بهمراه رؤسای واحدهای HSE و روابط عمومی بصورت سرزده از عملیات شبکه گذاری و وصلی به گازدار خیابان نیروگاه- حکمت شمالی بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیرعامل این شرکت هدف از  این بازدید را  ارزیابی پروژه های اجرائی و نحوه رعایت نکات ایمنی از سوی عوامل اجرایی عنوان کرد و اظهار داشت: در اجرای پروژه های گازرسانی حفظ جان عوامل پیمانکار ناظر پروژه در درجه اول اهمیت قرار دارد. پیمانکار مسئول حفظ و حراست از محیط کار و جان کارگران و ابزار و تجهیزات خود می باشد و امور HSE شرکت نیز نظارت بر نحوه عملکرد پیمانکار در خصوص اجرای رعایت نکات ایمنی  را دارد.
وی تصریح کرد:  نیروی انسانی از اصلی ترین سرمایه های یک سازمان می باشد؛ لذا افزایش امنیت، ایمنی و سلامت در محیط کار لازم و ضروری است. امور HSE نیز با دقت و به کارگیری دستورالعملهای بروز موجود در صنعت نفت، با قدرت و قوت بایستی نسبت به این وظیفه مهم حساس بوده و در صورت عدم رعایت مقررات ذیربط، کار را متوقف کنند، تا پروژه ها بدون حادثه به اتمام برسند.

۰۱ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید