منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

برگزاری مراسم جشن وسرور به مناسبت اعیاد شعبانیه و تجلیل از جانبازان و بازنشتگان

khabar1

مراسم جشن و سروری به مناسبت اعیاد شعبانیه( میلاد امام حسین(ع) روز پاسدار، میلاد حضرت ابوالفضل(ع) روز جانباز، میلاد حضرت امام سجاد(ع)و همچنین میلاد حضرت ولی عصر (عج) با حضور مدیر عامل ، هیأت مدیره و کارکنان این شرکت به همراه خانواده ایشان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشریح خلاصه ای از عملکرد شرکت در خصوص گازرسانی اظهار داشت: الحمد ا… فعالیتهای بسیار جدی و خوبی در زمینه گازرسانی به کل شهرها و روستاهای استان در سالهای گذشته انجام گردیده و امیدواریم با توجه به بند (ق) تبصره ۲ بودجه سال ۹۳،  با همیاری و تلاش شما کارکنان خدوم، کلیه متقاضیان گاز طی سالهای ۹۴ و ۹۵ در روستاهای بالای ۲۰ خانوار که بالغ بر ۴۹ روستا در بخش های مختلف استان می باشد، از این نعمت الهی بهره مند گردند.
شایان ذکر است در این مراسم، از ۲۳ نفر از جانبازان و ۴ تن از بازنشستگان این شرکت با اهدا لوح سپاس و هدایایی تقدیر و قدر دانی شد.
در ادامه یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت با مولودی خوانی ومدیحه سرایی به این مراسم شور و نشاط بیشتری داد که مورد استقبال کارکنان قرارگرفت.

۰۱ خرداد ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید