منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

قرار گرفتن بیش از ۸۳% جمعیت روستایی تحت پوشش گاز طبیعی در استان قم

DSC546

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت: گازرسانی به بیش از ۱۰۴ روستا در بخش های مختلف استان انجام شده و بیش از ۸۳% جمعیت روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند. از ۵۲ روستای باقی مانده بالای ۲۰ خانوار، سه روستای دیگر در بخش مرکزی و خلجستان بزودی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
وی اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزیهای صورت گرفته گازرسانی به روستاها شتاب بیشتری خواهد گرفت و انشاء ا… با مناقصه گزاری و جذب پیمانکاران توانمند و تلاش همکاران، تا سال ۹۶ عملیات اجرایی گازرسانی به حداقل ۴۹ روستا به اتمام رسیده و از نعمت گاز بهره مند گردند. از این روستاها تعداد ۱۳ روستا در منطقه قاهان از طریق C.N.G و بقیه از طریق خطوط لوله، گازرسانی خواهند شد.
مهندس فرجی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۳۷ جایگاه فعال C.N.G در استان مشغول خدمات دهی هستند تصریح نمود: این شرکت با آمادگی کامل و در کوتاهترین زمان می تواند به صنایع متقاضی استفاده از گاز طبیعی و احداث کنندگان جایگاه C.N.G گازرسانی را انجام داده و به شبکه سراسری متصل نماید.
وی در پایان خاطر نشان کرد: این شرکت در حال تدوین برنامه های آتی اجرای گازرسانی است و امیدواریم در صورت تأمین به موقع اعتبارات بتوانیم روستاهای باقی مانده فاقد گاز را تا پایان سال ۹۶ تکمیل نموده و از نعمت گاز برخوردار شوند.

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب