منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

قرار گرفتن بیش از ۸۳% جمعیت روستایی تحت پوشش گاز طبیعی در استان قم

DSC546

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت: گازرسانی به بیش از ۱۰۴ روستا در بخش های مختلف استان انجام شده و بیش از ۸۳% جمعیت روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند. از ۵۲ روستای باقی مانده بالای ۲۰ خانوار، سه روستای دیگر در بخش مرکزی و خلجستان بزودی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
وی اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزیهای صورت گرفته گازرسانی به روستاها شتاب بیشتری خواهد گرفت و انشاء ا… با مناقصه گزاری و جذب پیمانکاران توانمند و تلاش همکاران، تا سال ۹۶ عملیات اجرایی گازرسانی به حداقل ۴۹ روستا به اتمام رسیده و از نعمت گاز بهره مند گردند. از این روستاها تعداد ۱۳ روستا در منطقه قاهان از طریق C.N.G و بقیه از طریق خطوط لوله، گازرسانی خواهند شد.
مهندس فرجی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۳۷ جایگاه فعال C.N.G در استان مشغول خدمات دهی هستند تصریح نمود: این شرکت با آمادگی کامل و در کوتاهترین زمان می تواند به صنایع متقاضی استفاده از گاز طبیعی و احداث کنندگان جایگاه C.N.G گازرسانی را انجام داده و به شبکه سراسری متصل نماید.
وی در پایان خاطر نشان کرد: این شرکت در حال تدوین برنامه های آتی اجرای گازرسانی است و امیدواریم در صورت تأمین به موقع اعتبارات بتوانیم روستاهای باقی مانده فاقد گاز را تا پایان سال ۹۶ تکمیل نموده و از نعمت گاز برخوردار شوند.

۰۱ خرداد ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید