منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار مدیر عامل شرکت گاز با مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم

DSC546

مدیر عامل شرکت گاز استان قم با حجت الاسلام و المسلمین لطفی نیاسر مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم  دیدار کرد .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ضمن تشکر از همکاری صمیمانه صدا و سیمای مرکز قم در ارتباط با اطلاع رسانی به موقع از فعالیتهای دستگاههای اجرائی استان بویژه این شرکت ، به تشریح فعالیتهای انجام شده در گازرسانی به مردم شریف استان پرداخت و اظهارداشت: در حال حاضر کلیه شهرهای استان از نعمت گاز برخوردار هستند و ضریب نفوذ گاز درشهرها ۹۳درصد و در روستاها ۸۳ درصد میباشد.
وی در ادامه این دیدار افزود: با برنامه ریزیهای صورت گرفته در سال جاری، عملیات اجرائی گاز رسانی به تعداد ۵۲ روستای بالای ۲۰خانوار فاقد گاز در بخشهای مختلف، به مرورآغاز و طبق برنامه زمان بندی تا پایان سال ۹۶خاتمه می یابد  و انشاء ا… با تلاش همکاران تاپایان سال جاری نیز بخشی از این روستاها به بهره برداری برسند.
مهندس فرجی تاکید نمود: با توجه به بالا بودن میزان مصرف انرژی در ایران نسبت به کشورهای دیگر، ضروری است نسبت به ساخت برنامه های مناسب و ترویج فرهنگ بهینه مصرف گاز از طریق رسانه های ملی و استانی در جامعه اطلاع رسانی کامل و مستمر انجام گردد.
وی اضافه نمود: این شرکت در فصول سرد سال نیاز به همکاری بیشتر صدا و سیما جهت اطلاع رسانی و نهادینه کردن فرهنگ ایمنی و بهینه مصرف گاز دارد که امیدواریم با مساعدت و دستور ویژه جنابعالی طبق روال سالهای گذشته صورت پذیرد .
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین لطفی نیاسر ضمن تشکر از تلاشهای کارکنان شرکت گاز در خدمات رسانی مطلوب به مردم استان اظهار داشت: در خصوص اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در زمینه مصرف ایمن و بهینه گاز منعی در همکاری نیست و به صورت مداوم برحسب نیاز انجام می شود. صدا و سیمای مرکز قم آمادگی دارد برخی از برنامه ها را به صورت مشارکتی انجام دهد.
وی در ادامه افزود : بنا به اظهار یکی از علما براساس روایات و احادیث، خدمات رسانی به مردم پاداش هفتصد حج مقبول را بهمراه خواهد داشت و در نهایت موجب رضایت مندی شهروندان از دستگاههای اجرائی و خدماتی در استان شده و اجر معنوی در دنیا و آخرت را بدنبال دارد.

 

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب