منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

دیدار مدیر عامل شرکت گاز با مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم

DSC546

مدیر عامل شرکت گاز استان قم با حجت الاسلام و المسلمین لطفی نیاسر مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم  دیدار کرد .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ضمن تشکر از همکاری صمیمانه صدا و سیمای مرکز قم در ارتباط با اطلاع رسانی به موقع از فعالیتهای دستگاههای اجرائی استان بویژه این شرکت ، به تشریح فعالیتهای انجام شده در گازرسانی به مردم شریف استان پرداخت و اظهارداشت: در حال حاضر کلیه شهرهای استان از نعمت گاز برخوردار هستند و ضریب نفوذ گاز درشهرها ۹۳درصد و در روستاها ۸۳ درصد میباشد.
وی در ادامه این دیدار افزود: با برنامه ریزیهای صورت گرفته در سال جاری، عملیات اجرائی گاز رسانی به تعداد ۵۲ روستای بالای ۲۰خانوار فاقد گاز در بخشهای مختلف، به مرورآغاز و طبق برنامه زمان بندی تا پایان سال ۹۶خاتمه می یابد  و انشاء ا… با تلاش همکاران تاپایان سال جاری نیز بخشی از این روستاها به بهره برداری برسند.
مهندس فرجی تاکید نمود: با توجه به بالا بودن میزان مصرف انرژی در ایران نسبت به کشورهای دیگر، ضروری است نسبت به ساخت برنامه های مناسب و ترویج فرهنگ بهینه مصرف گاز از طریق رسانه های ملی و استانی در جامعه اطلاع رسانی کامل و مستمر انجام گردد.
وی اضافه نمود: این شرکت در فصول سرد سال نیاز به همکاری بیشتر صدا و سیما جهت اطلاع رسانی و نهادینه کردن فرهنگ ایمنی و بهینه مصرف گاز دارد که امیدواریم با مساعدت و دستور ویژه جنابعالی طبق روال سالهای گذشته صورت پذیرد .
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین لطفی نیاسر ضمن تشکر از تلاشهای کارکنان شرکت گاز در خدمات رسانی مطلوب به مردم استان اظهار داشت: در خصوص اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در زمینه مصرف ایمن و بهینه گاز منعی در همکاری نیست و به صورت مداوم برحسب نیاز انجام می شود. صدا و سیمای مرکز قم آمادگی دارد برخی از برنامه ها را به صورت مشارکتی انجام دهد.
وی در ادامه افزود : بنا به اظهار یکی از علما براساس روایات و احادیث، خدمات رسانی به مردم پاداش هفتصد حج مقبول را بهمراه خواهد داشت و در نهایت موجب رضایت مندی شهروندان از دستگاههای اجرائی و خدماتی در استان شده و اجر معنوی در دنیا و آخرت را بدنبال دارد.

 

۰۱ خرداد ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید