منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مصرف بیش از ۵۳۴ میلیون متر مکعب گاز طی سه ماهه نخست سال جاری در استان قم

DSC546

مشترکین گاز طبیعی در بخشهای مختلف (نیروگاه سیکل ترکیبی، صنایع، خانگی ، تجاری و …) بیش از ۵۳۴ متر مکعب گاز در سه ماهه نخست سال جاری مصرف نموده اند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم؛ مهندس فرجی مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: از این میزان مصرف، مقدار ۲۷۹ میلیون متر مکعب مربوط به نیروگاه سیکل ترکیبی و بیش از ۴۵ میلیون متر مکعب مربوط به جایگاههای سوخت C.N.G با ۸/۵ درصد افزایش نسبت به سال گذشته بوده و نیز بیش از ۴۹ میلیون متر مکعب مصرف مربوط به واحدهای صنعتی و مشترکین عمده می باشد.
وی مصرف واحدهای خانگی را در همین زمان ۱۶۱ میلیون متر مکعب عنوان کرد و تصریح نمود: این میزان مصرف به رغم افزایش تعداد مشترکین نسبت به سال گذشته، حدود ۶/۶ درصد کاهش را نشان می دهد.
مهندس فرجی در ادامه افزود: در سه ماهه اول سال جاری تعداد ۲۸۷۹ مشترک جدید پذیرش و به آمار مشترکان این شرکت اضافه شده اند و در حال حاضر تعداد کل مشترکان این استان در بخشهای مختلف بالغ بر ۳۵۴۳۰۰ مورد می باشد که تعداد ۳۲۲۲۹۶ مشترک در شهرها و تعداد ۲۵۳۸۰ مشترک در روستاها از نعمت گاز طبیعی بر خوردار هستند.
مدیر عامل این شرکت گفت: هم اکنون تعداد خانوار بهره مند از گازطبیعی در شهرها ۳۰۰۶۴۶ و در روستاها ۲۱۱۸۹خانوار می باشند که امیدواریم با اجرای گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار باقی مانده، خانوارهای برخوردار از گاز در روستاها را تا پایان سال ۹۶ به بیش از ۹۹% برسانیم.

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب