منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تحقق وصول مبلغ ۱۸۰۶ میلیارد ریال از فروش گاز طبیعی در سال ۹۳

DSC546

وصول بیش از ۸۷% درصد مطالبات گازبهاء مشترکین در شرکت گاز استان قم انجام گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: عملکرد وصول مطالبات گاز بهاء در بخشهای مختلف درسال ۹۳ مطلوب بوده است. در سال۹۲، وصول مطالبات گاز بهاء در بخشهای مختلف، ۸۰% و در سال ۹۳، با افزایش۷% به میزان ۸۷% رسیده است.
وی در ادامه افزود: وصول مطالبات گاز بهاء در بخش مشترکین صنعتی به میزان۹۶% ، مشترکین تجاری ۷۶% و خانگی ۷۱%  بوده است.
مهندس فرجی، مطالبات این شرکت در بخش حمل و نقل عمومی(جایگاههای سوخت C.N.G) را ۸۳% عنوان و تصریح نمود: در مجموع ، مبلغ ۱۸۰۶ میلیارد ریال از فروش گاز طبیعی درسال ۹۳ در استان از مشترکین وصول شده، لازم می دانم از مصرف کنندگانی که در پرداخت گازبهاء خود در وقت مقرر اقدام می نمایند تشکر و سپاسگزاری کنم. در واقع مشترکین با پرداخت بموقع قبوض گاز ضمن پیشگیری از انباشت بدهی خود ، شرکت ملی گاز ایران را در اجرای پروژه های گازرسانی در سطح استان و کشور یاری می کنند.
شایان ذکر است سریعترین روش پرداخت گاز بهاء توسط مشترکین از طریق دستگاههای خودپرداز (ATM) یا سایر روشهای مخابراتی (تلفنبانک، اینترنت و …) می باشد که مشترکین می توانند از این طرق مبلغ گازبهاء خود را در کمترین زمان به حساب شرکت گاز واریز نمایند.

۰۸ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب