منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری کنفرانس خبری به مناسبت دهه کرامت و هفته دولت در شرکت گاز استان قم

۵۴۶

کنفرانس خبری به مناسبت دهه کرامت و هفته دولت در شرکت گاز استان قم با حضور مهندس فرجی  مدیر عامل این شرکت و اصحاب رسانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در کنفرانس خبری مورخ ۲۸/۰۵/۹۴ با اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام رجائی و باهنر بر تشریح پروژه های قابل بهره برداری و کلنگ زنی در ایام هفته دولت پرداخت و اظهار داشت: در هفته دولت ۲ پروژه گازرسانی با هزینه ای بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال بهره برداری و کلنگ زنی می شود. پروژه گازرسانی به روستای قمرود با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال و ۵/۲۱ کیلومتر لوله گذاری خط تغذیه و شبکه توزیع گاز و همچنین نصب یک ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت۵۰۰۰ متر مکعب در ساعت به بهره برداری می رسد و بیش از ۶۰۰ خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند.
وی در ادامه افزود: عملیات اجرایی گازرسانی به ۶ روستا در بخش سلفچگان همزمان با هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال و ۳۲ کیلومتر لوله گذاری آغاز خواهد شد و بیش از ۵۰۰ خانوار روستائی از نعمت گاز برخوردار می گردند.
مهندس فرجی با بیان اینکه تعداد ۵۲ روستا در استان فاقد گازهستند تصریح نمود: برای گازرسانی به این ۵۲ روستا در سطح استان مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار لازم است که ان شاء ا… از محل بند «ق» تأمین و  تا پایان سال ۹۶ طی مراحل مختلف به مرور مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

 

۰۹ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب