منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بهره برداری از پروژه گازرسانی به ۴ روستا همزمان با هفته دولت

DSC00023400همزمان با هفته دولت و با حضورمدیران و مقامات ارشد استانی، پروژه گازرسانی به ۴ روستای زواریان، دیزیجان، راهجرد و بشارت آباد در بخش سلفچگان به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم:در مراسم رسمی افتتاحیه این پروژه، مهندس فرجی سرپرست این شرکت،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت و نیز تبریک دهه کرامت، اظهار داشت: برای گازرسانی به این ۴ روستا، ۳۵ کیلومتر شبکه گذاری و خط تغذیه با سه ایستگاه T.B.S به ظرفیتهای ۲۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر مکعب در ساعت اجرا شده است.
وی با بیان اینکه برای اجرای این پروژه بالغ بر ۳۲ میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: با بهره برداری از این پروژه تعداد ۲۰۰۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار می شوند. با عنایت به محدودیت در بهره برداری از این نعمت الهی، انتظار داریم مردم عزیز ضمن صرفه جویی و مصرف بهینه و ایمن از این سوخت پاک، این شرکت را در استمرار جریان گاز در روزهای سرد سال یاری نمایند.
مهندس فرجی افزود: در حال حاضر به ۱۰۴ روستا در سطح استان گازرسانی شده و عملیات گاز رسانی به ۳ روستا نیز در حال اجراست و به یاری خداوند و تلاش همکارن، تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
در ادامه این مراسم مهندس رضوی، معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری نیز ضمن ابراز رضایت از فعالیتهای شرکت گاز استان قم و تاکید بر گازرسانی به روستاهای باقی مانده فاقد گاز، اظهار داشت: امیدواریم تا پایان سال ۹۵ کلیه روستاها در سطح استان از نعمت گاز بهره مند شوند.
مهندس رضوی با بیان شرایط خاص اقتصادی کشور و افزایش تحریمهای ناجوانمردانه دشمن، تصریح نمود: با توجه به نقش کلیدی اقتصاد ، امیدواریم با تکیه بر توانمندی های داخلی، تلاش صنعتگران و نیز پشتوانه محکم مردمی و همراهی آنان با مجموعه نظام، ضمن ناکامی دشمن، در پیشبرد اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی گام برداریم.
گفتنی است در پایان این مراسم، پس از مداحی به مناسبت دهه کرامت، مشعل گاز در مسجد امیرالمومنین (ع) روستای زواریان توسط یکی از خانواده های معظم شهدا روشن شد.

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب