منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

گازرسانی به شهر دستجرد

مراسم بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به شهر دستجرد از توابع استان قم با حضور مهندس کسائی‌زاده معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، مهندس محتاج استاندار قم، دکتر میرمحمدی، نمایندگان محترم مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین استان برگزار گردید.

در این مراسم آقای کسائی‌زاده طی سخنانی اظهار داشت اولویت دولت خدمتگزار گازرسانی به مناطق محروم می باشد که امیدواریم درانجام این وظیفه موفق باشیم. مهندس کسائی‌زاده تصریح کرد کشور ایران از لحاظ دارا بودن مخازن گاز رتبه دوم در جهان، از لحاظ تولید رتبه چهارم و از نظر مصرف سومین کشور جهان میباشد. وی گفت در حال حاضر ۵۰ میلیون نفر جمعیت کشور از گاز طبیعی استفاده می‌نمایند و سالیانه ۳۰۵ هزار انشعاب در شهرها و روستاهای کشور ایجاد می‌شود و پیش‌بینی مصرف در سال ۱۳۸۵ کشور ۱۱۰  میلیارد متر مکعب گاز طبیعی می‌باشد. وی افزود اگر در مصرف صرفه‌جویی نکنیم نمی‌توانیم گاز را صادر کرد و از پول آن صنایع دیگری را در کشور ایجاد نمود.
مهندس کسایی‌زاده تصریح کرد برای جلوگیری از افزایش مصرف گاز باید برای مصرف‌کنندگانی که الگوی مصرف را رعایت نمی کنند تدابیر ویژه در نظر گرفت. مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی تا پایان برنامه چهارم توسعه ۹ هزار روستای کشور باید از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شوند که تاکنون ۳۵۰۰ روستا از این نعمت برخوردار گردیده‌اند و در صورت تخصیص اعتبارات لازم، گاز به مابقی روستاها نیز انتقال می‌یابد. وی افزود تا پایان برنامه چهارم توسعه ۸۰ روستای استان از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد و در حال حاضر ۹۰ درصد  خانوارهای استان قم دارای گاز می‌باشند و با بهره‌مند شدن این ۸۰ روستا از نعمت گاز استان قم به استانی سرسبز مبدل خواهد شد.

۳۰ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب