منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

حضور بسیجیان شرکت گاز استان قم در مراسم هفته دفاع مقدس

basij1

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس نیروهای بسیجی پایگاه شهید چمران این شرکت در مراسم رژه ی یگانهای نمونه پیاده و موتوری نیروهای مسلح مستقر در استان شرکت کردند.

در این مراسم باشکوه که مهندس فرجی سرپرست و فرمانده بسیج این شرکت حضور داشتند، یگانهای حاضر از مقابل کلام ا… مجید و تمثال مبارک بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب و نماد شهدای ۸ سال دفاع مقدس رژه رفتند.

نیروهای بسیجی شرکت که با آمادگی کامل در این مراسم حضور داشتند به عنوان یکی از یگانهای آماده و منظم ظاهر شدند.

سردار مهدوی نژاد فرمانده  سپاه استان در این مراسم با اشاره به اینکه دشمن با جنگ نرم می خواهد جوهره اعتقادی مردم را بگیرد، گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند فرزندان امروز کمتر از فرزندان دیروز نیستند و برای جانفشانی و مقابله با توطئه های دشمنان آماده هستند.

وی به حضور نمادین برخی از تجهیزات و تسلیحات نظامی استان در مراسم رژه های نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: خیلی معتقد به تجهیزات نیستیم و این بزرگی و عزت امروز جمهوری اسلامی، به واسطه جوهره دینی ملت ایران است.

شایان ذکر است این مراسم با شکوه، باحضور آیت ا… سعیدی نماینده ولی فقیه در استان و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) ، استاندار، نمایندگان محترم مجلس و جمعی از مسئولین ارشد استانی برگزار گردید.

 

۲۶ دی ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید