منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان با شهردار قم

DSC03069400 سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با آقای دلبری شهردار قم دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در این دیدار ضمن تبریک ایام ماه رجب و اعیاد این ماه اظهار داشت: تعاملات و همکاری خوبی تاکنون بین این شرکت و شهرداری وجود داشته است و این همکاری جای تشکر دارد.
وی در ادامه افزود: این شرکت در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف استان در خصوص اجرای شبکه و شبکه گذاری جهت گازرسانی، نیاز به همکاری و هماهنگی بیشتر با شهرداری دارد.
شهردار قم نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم به سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز گفت: فرارسیدن ایام مبارک ماه رجب و ایام البیض را تبریک میگویم و ان شاء ا… بتوانیم از فضایل این ماه و این ایام متنعم شویم.
وی در ادامه ضمن تشکر از همراهیها و همکاری های شرکت گاز با مدیریت شهری و برگزاری جلسات مشترک گفت: ادامه روند برگزاری جلسات بین شرکت گاز با مجموعه مدیریت شهری، باعث همکاری و هماهنگی بیشتر و شفاف شدن بسیاری از مسائل و حل سریع مشکلات موجود در مسیر خدمات رسانی مطلوب به مردم شریف استان می شود. امیدواریم این جلسات منشا خیر شود و بتوانیم خدمات مؤثری به همشهریان عزیز ارائه دهیم.
در پایان جلسه پاره ای از مشکلات شهرداری و شرکت گاز مطرح و شهردار محترم دستورات لازم را جهت حل آن صادر کردند.

۰۹ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب