منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

دیدار سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با معاون دادستان استان

DSC03064400 سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با آقای جعفری معاون دادستان شهرستان قم دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در این دیدار ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت جوادالائمه (ع) و اشاره به مسئولیت خطیر و حساس دادسرای انقلاب اسلامی جهت تأمین امنیت و آرامش در جامعه اظهار داشت: تعاملات و همکاری خوبی تاکنون بین این شرکت ودادسرای انقلاب اسلامی وجود داشته است و این همکاری جای تشکر دارد.
وی در ادامه افزود: این شرکت در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف استان در خصوص تحصیل اراضی و عبور لوله از اراضی اشخاص حقیقی و حقوقی و قطع جریان گاز مشترکین متخلف، نیاز به حمایت و پشتیبانی مراجع قضایی استان دارد که با تعاملات خوب بین دو ارگان تاکنون همه موارد به خوبی انجام گردیده است.
آقای جعفری در این دیدار ضمن تبریک ایام مبارک ماه رجب و میلاد جواد الائمه(ع) و ابراز رضایت از تعاملات خوب این شرکت با مراجع قضایی استان گفت: خدا را به امام جواد (ع) قسم می دهم شما را در جهت خدمات رسانی مطلوب به مردم استان یاری نماید و در این راه موفق و موید باشید.

۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید