منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به صنایع ( خط تغذیه منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان)

مصادف با ایام ا…ّ دهه مبارک فجر روز شنبه مورخ ۲۰/۱۱/۱۳۸۶ با حضور دکتر محمود صلاحی مشاور محترم رئیس جمهور و دبیر شورای مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه، مهندس محتاج معاونت محترم امنیتی انتظامی وزارت کشور و استاندار قم، حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا بنائی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، مهندس محمدی مدیر عامل محترم شرکت گاز استان قم و جمعی از مدیران کل و دیگر مسئولین استانی و سرمایه گذاران خارجی و داخلی برگزار شد.

در این مراسم مهندس محمدی گزارش اجمالی از روند گازرسانی در سطح کشور و سپس استان قم در جمع حاضرین بیان نمودند.

ایشان ضمن ارائه عملکرد شرکت گاز استان قم به بیان جذب صد در صد بودجه تخصیص یافته در مصوبات سفر اول ریاست محترم جمهوری به استان قم اشاره نمودند.

پس از ایشان مهندس محتاج روند گازرسانی در بخش صنایع و روستاها را خوب ارزیابی نمودند و از زحمات جناب مهندس محمدی و همکارانشان در شرکت گاز تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

سپس جناب آقای دکتر صلاحی با گزارش اجمالی در خصوص مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه سخنانی در جمع حضار بیان نمودند و از تلاش مدیریت و کارکنان شرکت گاز در خصوص گازرسانی که اطمینان خاطر برای سرمایه گذارانی که تاکنون نسبت به احداث و راه اندازی واحدهای تولیدی صنعتی بزرگ و کوچک مستقر در منطقه ویژه اقتصادی صنعتی سلفچگان تردیدی داشتند را بوجود آمده است تشکر ویژه نمودند.

لازم به ذکر است که منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به عنوان یکی از مناطق خاص تجاری و اقتصادی کشور است که از اهمیت و جایگاهی خاص برخوردار می باشد.

 

 

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب