منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

سرپرست حراست شرکت گاز استان قم معرفی شد

DSC03022400مراسم معارفه سرپرست حراست شرکت گاز استان قم با حضور سرپرست شرکت و ا عضاء هیأت مدیره و رؤسای واحدهای مختلف در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در این مراسم مهندس فرجی سرپرست این شرکت ضمن قدر دانی از زحمات آقای رمضان عباسی و آرزوی سعادت و موفقیت برای ایشان، آقای محمد فیروزآبادی را به عنوان سرپرست واحد حراست معرفی کرد و اظهار داشت: قم حرم اهل بیت است و زندگی در قم عبادت است. بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) خدمت به مردم شریف قم، خدمت به کشور وآبروی کشوراست.و خدمت به قم پاداش مضاعف دارد.
وی در ادامه افزود: بر اساس آیات و روایات ، بزرگترین نعمت ها در دنیاو آخرت امنیت وسلامتی است و این دو نعمت ، در سازمان ها نیز اهمیت زیادی دارد و واحد حراست می تواند با تعاملات مؤثر خود در سازمان، امنیت و سلامت کاری را ایجاد و تقویت نماید. لذا واحد حراست بنا به شرح وظایف ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ایشان درپایان برای آقای فیروز آبادی در پرتو عنایات حضرت بقیه ا… الاعظم و در جوار کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س)، در خدمت رسانی به مردم شریف استان آرزوی موفقیت وسربلندی نمود.
لازم به ذکر است آقای فیروزآبادی دارای ۲۳ سال سابقه کار در سازمان حراست شرکت ملی گاز ایران می باشند.

۰۲ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید