منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

کاهش حدود ۵/۷ درصد متوسط مصرف گاز طبیعی سال ۹۲ در استان قم

DSC01603400متوسط مصرف گاز طبیعی سال ۹۲ در استان قم نسبت به سال ۹۱، حدود ۵/۷ درصد کاهش داشته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی، سرپرست شرکت گاز استان اظهار داشت: به رغم افزایش سرما و برودت هوا، افزایش ۲۶۰۰۰ اشتراک جدید، بهره برداری از ۳ جایگاه جدید CNG و پذیرش تعداد ۳۲ مشترک جدید در بخش صنعتی و مصارف عمده، در سال ۹۲، مصرف گاز طبیعی به میزان ۲ میلیارد متر مکعب بوده که این رقم نسبت به متوسط مصرف گاز طبیعی استان در سال ۹۱ ، حدود ۵/۷ درصد کاهش داشته است.
وی در ادامه افزود: این کاهش را مرهون همکاری بسیار خوب مردم استان، اطلاع رسانی بموقع و گسترده این شرکت ، همکاری صمیمانه صدا و سیمای مرکز قم و حمایتهای امام جمعه قم و ائمه جمعه شهرها پیرامون فرهنگ سازی اصلاح الگوی مصرف و کاهش مصرف گاز دانست.
مهندس فرجی ضمن تشکر از مردم شریف استان در خصوص همکاری در زمینه مصرف بهینه،گفت: امیدواریم که هم استانیهای عزیز در سال جاری همچون سال گذشته با ادامه همکاریهای خوب و عزم ملی و همگانی، تنها با کاهش بخشی از مصرف گاز خود و اعمال مدیریت صحیح، ما را در جهت تحقق بخشیدن منویات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی یاری نمایند.
ایشان در پایان یادآور شد: صرفه جویی مختص فصل سرما نیست و بایستی در کل ایام سال توسط مشترکین فهیم استان مقدس قم مدنظر باشد تا بدین ترتیب اثرات شیب ملایم افزایش قیمت حاملهای انرژی از جمله گاز طبیعی خنثی گردد.

۱۵ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید