منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تقدیر و تشکر وزیر محترم مسکن شهر سازی از مدیر عامل شرکت گاز استان قم در تحقق اهداف دولت محترم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس علی نیک زاد وزیر مسکن و شهرسازی با ارسال تقدیر نامهای از تلاش و کوشش بی شائبه مدیر عامل این شرکت در تحقق اهداف دولت خدمتگذار در گاز رسانی به مجتمع های ۲۳۰۴ واحد مسکونی از پروژه های مسکن مهر استان قم تقدیر و تشکر نمود.

 متن کامل تقدیر نامه به شرح ذیل میباشد :

 برادر گرامی جناب آقای مهندس هوشنگ محمدی

مدیر عامل محترم شرکت گاز استان قم

 سلام علیکم

با اتکا به عنایت و الطاف بیکران الهی و با کوشش همت و درایت همه دست اندر کاران طرح برزگ مسکن مهر در دولت نهم و بویژه دولت و بویژه دولت دهم در جهت تحقق بخشیدن به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظه العالی)و ریاست محترم جمهوری در راستای تامین مسکن اقشار کم در آمد جامعه اجراء و به مدد این طرح جمع کثیری از مردم شریف کشورمان از مردم شریف کشور مان از نعمت مسکن برخودار خواهند گردید.  همزمان با سفر پر خیرو برکت معظم له به آن استان بدینوسیله از تلاشهای خالصانه جنابعالی در تحقق اهداف دولت محترم در افتتاح ۲۳۰۴ واحد مسکونی از پروژه های مسکن آن استان قدردانی نموده ، سلامتی و توفیق خدمتگزاری شما را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از در گاه باریتعالی مسئلت دارم.

 

۰۹ اسفند ۱۳۹۹

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب