منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی

دیدار سرپرست شرکت گاز استان قم با فرماندهی نیروی انتظامی

DSC03016400سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با سردار مجتبایی فرماندهی نیروی انتظامی دیدار نمودند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت با ارائه گزارشی از وضعیت گازرسانی در استان قم اظهار داشت: همکاری نیروی انتظامی با خودروهای امداد شرکت گاز بسیار مطلوب است و بر خود لازم می دانیم از زحمات جنابعالی و همکاران محترمتان تشکر نماییم. در ضمن نیروی انتظامی استان در برقراری امنیت در سطح استان موفق بوده و این امنیت مرهون مدیریت قوی جنابعالی و تلاشهای همه جانبه زیر مجموعه می باشد و امیدواریم در کلیه مأموریتها کما فی السابق سربلند باشید.
سردار مجتبایی نیز ضمن خیرمقدم به سرپرست و اعضای هیأت مدیره این شرکت، گفت: خوشبختانه در بررسیهای بعمل آمده ارتباط پلیس با زیر مجموعه شرکت گاز استان قم از تعامل بسیار خوب و قابل توجه ای برخوردار است.
وی در ادامه افزود: پلیس معمولا با همه سازمانها و ارگانها تعامل سازنده ای دارد و در این راستا، بر اساس نوع خدمات رسانی به مردم شریف استان با بعضی از سازمانها مانند شرکت گاز تعامل بسیار نزدیکی و خوبی دارد.
فرماندهی نیروی انتظامی تصریح نمود: ضرورت حضور بموقع خودروهای امدادی در صحنه حادثه قطعاً به مهار حادثه و جلوگیری از خسارتهای مالی و جانی منجر می شود که در همین زمینه، ارتباط و تعامل بیشتری را ایجاب می نماید.
در پایان سردار مجتبایی از حضور سرپرست شرکت و اعضا هیأت مدیره در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی تقدیر و تشکر نمود.

۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید