منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار سرپرست شرکت گاز استان قم با فرماندهی نیروی انتظامی

DSC03016400سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با سردار مجتبایی فرماندهی نیروی انتظامی دیدار نمودند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت با ارائه گزارشی از وضعیت گازرسانی در استان قم اظهار داشت: همکاری نیروی انتظامی با خودروهای امداد شرکت گاز بسیار مطلوب است و بر خود لازم می دانیم از زحمات جنابعالی و همکاران محترمتان تشکر نماییم. در ضمن نیروی انتظامی استان در برقراری امنیت در سطح استان موفق بوده و این امنیت مرهون مدیریت قوی جنابعالی و تلاشهای همه جانبه زیر مجموعه می باشد و امیدواریم در کلیه مأموریتها کما فی السابق سربلند باشید.
سردار مجتبایی نیز ضمن خیرمقدم به سرپرست و اعضای هیأت مدیره این شرکت، گفت: خوشبختانه در بررسیهای بعمل آمده ارتباط پلیس با زیر مجموعه شرکت گاز استان قم از تعامل بسیار خوب و قابل توجه ای برخوردار است.
وی در ادامه افزود: پلیس معمولا با همه سازمانها و ارگانها تعامل سازنده ای دارد و در این راستا، بر اساس نوع خدمات رسانی به مردم شریف استان با بعضی از سازمانها مانند شرکت گاز تعامل بسیار نزدیکی و خوبی دارد.
فرماندهی نیروی انتظامی تصریح نمود: ضرورت حضور بموقع خودروهای امدادی در صحنه حادثه قطعاً به مهار حادثه و جلوگیری از خسارتهای مالی و جانی منجر می شود که در همین زمینه، ارتباط و تعامل بیشتری را ایجاب می نماید.
در پایان سردار مجتبایی از حضور سرپرست شرکت و اعضا هیأت مدیره در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی تقدیر و تشکر نمود.

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب