منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

برگزاری مانور مقابله با زلزله در تهران با حضور نیروهای عملیاتی شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان قم:اولین مانور زلزله سال۹۰ با حضور کارکنان شرکت  گازاستان قم به عنوان استان معین تهران درمنطقه  8و۹ تهران برگزار شد.

این مانور بدون اطلاع قبلی وبا شرکت ۴۶ نفراز کارکنان شرکت گاز استان به همراه کلیه تجهیزات مرتبط با صنعت گاز و ۱۷ خوروی سبک و سنگین ازساعت ۶.۳۰ دقیقه صبح آغازشد و تا ۱۱.۵۵ دقیقه ادامه داشت.

دراین مانور یک روزه علاوه بر کارکنان شرکت گاز قم از شرکت گاز تهران هم حضور داشتند وعملیاتی چون شناسایی موقیعت حساس تاسیسات گاز تهران /نحوه حضور در منطقه بحران به منظورمقابله با حوادث احتمالی /مهار نشتی گاز /جلوگیری از قطع جریان گازمشترکین /هماهنگی نفرات و گروهها /کنترل محوطه محدوده بحران  و پاکسازی محیط واقدامات بازسازی اجرا شد .

این مانور با حضور برخی ازاعضای  کمیته بحران مورد ارزیابی قرار گرفت.

درپایان این مانور جانشین مدیر عامل شرکت گاز استان گفت:این مانور باتوجه به قرارگرفتن استان تهران وقم در منطقه زلزله خیز با هدف ارتقائ سطح آمادگی نیروهای عملیاتی شرکت گاز در شرایط اضطراری و نحوه مقابله باآن و ارائه خدمات به زلزله زدگان اجرا شد.

۰۲ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید