منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

شرکت گاز استان قم میزبان نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و معاونان وزارت نفت

شرکت گاز استان قم میزبان نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و معاونان وزارت نفت

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : حجت السلام آشتیانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و معاونان وزات نفت  در راستایی اجرای مصوبات سفر مقام معظم رهبری به قم و روند گاز رسانی در این شهر  دیداری با مدیر عامل شرکت گاز استان قم در دفتر ایشان داشتند.

مدیر عامل شرکت گاز استان در این دیدار اشاره ای بر روند گاز رسانی در سطح استان وپرو‍ژه های در دست اقدام داشت و گفت:بر اساس مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان قم در مهرماه سال گذشته مقررگردیده  به تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار تا پایان سال ۹۲ گاز رسانی شود که خوشبختانه با تلاش همکاران  شرکت گاز تا به امروز ۸۴ روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

درادامه حجت السلام آشتیانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از عملکرد شرکت گاز در سالهای اخیر گفت: بهره مندی مردم قم از نعمت گاز وظیفه خطیری است که شرکت گاز استان با تلاش شبانه روزی  در این مسیر قدم برداشته و با توجه به روحیات تلاشگرانه مدیرعامل محترم  و  کارکنان این شرکت اطمینان داریم قبل از موعود مقرر تمامی ۱۳۲ روستای استان قم از نعمت گاز برخودار خواهند شد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب