منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تقدیر استاندار از شرکت گاز استان قم برای اعزام بیش از ۶ کاروان راهیان نور به مناطق جنوب

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : درمراسمی که با حضور فرمانده سپاه لشگر علی ابن ابیطالب /معاونان استاندار/فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مدیران دستگاههای دولتی استان حضور داشتند از مدیرعامل شرکت گاز استان تقدیر شد…..

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : درمراسمی که با حضور فرمانده سپاه لشگر علی ابن ابیطالب /معاونان استاندار/فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مدیران دستگاههای دولتی استان حضور داشتند از مدیرعامل شرکت گاز استان تقدیر شد.

حجت السلام موسی پور از زحمات و تلاشهای خالصانه مدیر عامل شرکت گاز استان مهندس محمدی برای اعزام بیش از  ۲۰۰ نفر از کارکنان و خانوادهای این شرکت در قالب ۶ کاروان در سالهای ۸۹ و۹۰ با اهدای لوحی تقدیر و تشکر کرد.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم هدف از انجام این فعالیت فرهنگی را آشنایی نسل امروزبا رشادتها /جهاد و ازخود گذشتگی شهدا خواند و گفت: اگر امروز دریچه های علم ورشد تکنولو‍ژی و اسایش و امنیت برای مردم این مرز و بوم فراهم شده مرهون بزرگ مردانی است که برای حفظ این انقلاب و کشور از جان خود گذشتند.

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب