منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

شرکت گاز استان قم بمناسبت جشن نیمه شعبان آمادگی خود را اعلام کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : با توجه به تعطیلات و تراکم جمعیتی  درایام نیمه شعبان از صبح روز پنج شنبه ۲۳ تیر تا صبح روز دوشنبه ۲۷ تیر شرکت گاز استان استان قم آمادگی خود را در دو بخش امدادی و عملیاتی اعلام کرد.

مهندس محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان قم با بیان  این مطلب گفت: این شرکت همچون سالهای گذشته برنامه ریزی را  برای تأمین و نگه داری تأسیسات گاز رسانی در منطقه جمکران از یک ماه گذشته توسط امور بهره برداری شرکت اتخاذ شده تا از بروز هر گونه حادثه احتمالی جلوگیری شود.

وی آمادگی شرکت گاز را در دو بخش امدادی و عملیاتی عنوان کرد و افزود: از صبح روز پنج شنبه تا صبح روز دوشنبه دو خودرو  همراه با ۶ پرسنل شرکت گاز با برپایی چادر بحران مجهز به کلیه تجهیزات و وسایل مورد نیاز عملیات در محوطه حیاط مسجد مقدس جمکران مستقر میشوند.

مدیر عامل این شرکت در ادامه اظهار داشت: گروه عملیاتی هم برای پوشش هرگونه حوادث غیر مترقبه با استفاده از ۸ خودرو و ۲۰ نفر از پرسنل شرکت گاز و با حضور مدیران و رؤسای مناطق گاز استان در این ایام آماده ارائه خدمات هستند.

در پایان محمدی حضور گروه عملیاتی شرکت گاز را در جشن میلاد امام زمان (عج) در مسجد مقدس جمکران، مهم وضروری خواند و گفت: امیدواریم امسال همچون سالهای گذشته شاهد برگزاری هر چه باشکوه تر این جشن عظیم باشیم.

یادآور می شود که هرساله  بیش از ۱۵۰۰۰۰۰ نفر از سراسر کشور  در مسجد مقدس جمکران  در جشن میلاد  شرکت می نمایند.

 

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب