منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تجلیل از بانوان شاغل در شرکت همزمان با میلاد حضرت زهرای مرضیه (س)

DSC03007400همزمان با میلاد حضرت زهرای مرضیه (س) و روز زن، مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت گاز استان قم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان قم: این مراسم به یمن معطر شدن زمین به بوی یاس مصطفی/همسر مرتضی ، ام الائمه و ام ابیها و سالروز تولد بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، با حضور سرپرست و هیأت مدیره ، رئیس امور اداری و کلیه بانوان شاغل در این شرکت برگزار شد.
در این مراسم مهندس فرجی سرپرست این شرکت ضمن تبریک میلاد دخت نبی اکرم (س)، در منقبت و رسالت بزرگ بانوی دو عالم سخنانی را ایراد نمود و گفت: فاطمه زهرا(س) بانوی بسیار باعظمت و دارای منزلتی عالی است؛ طوری که با ملائکه هم صحبت و جبرائیل امین پس از فوت پیامبر (ص) مکرر نازل و به حضور ایشان شرفیاب شده است.
وی در ادامه افزود: ایشان بعنوان بزرگترین الگو و اسوه برای تمام بانوان مسلمان و شیعه، خصوصاً در کشور ولائی ایران اسلامی می باشد، لذا بانوان باید تمام حرکات، سکنات و رفتار های ایشان را بعنوان الگوی خود قرار دهند. حضرت فاطمه زهرا (س) همان کوثر یا خیر کثیر است که خداوند در قرآن و در سوره کوثر اشاره و به پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) عطا کرده است.
در ادامه این مراسم هدایای نیز جهت تجلیل از بانوان شرکت به آنان اهدا شد.

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب