منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تأمین روشنایی ایستگاه تقلیل فشار CGS با استفاده از انرژی خورشیدی توسط شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : برق وروشنایی ایستگاه تقلیل فشار((CGS روستای چشمه علی واقع در بخش سلفچگان با استفاده از انرژی خورشیدی تأمین شد.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان قم با بیان این مطلب گفت :تأمین تجهیزات برق رسانی به ایستگاه چشمه علی بیش از ۱۱۰۰ میلیون ریال هزینه نیازداشت که با مطالعات انجام شده بر تکنولوژی نوین انرژی خورشیدی موفق شدیم با مبلغی کمتراز ۲۰۰ میلیون ریال و درمدت کمتراز یکماه برق این ایستگاه را با استفاده ازانرژی خورشید تأمین کنیم.مهندس محمدی درخصوص طراحی این سیستم تصریح کرد: این سیستم با استفاده از ۱۰ صفحه تخت خورشیدی با طول عمر ۲۰ ساله، ۵/۶ کیلووات برق روزانه این ایستگاه را تأمین می کند و قابلیت اینرا هم دارد که در هوای ابری به مدت یک هفته و در تاریکی کامل به مدت ۳ روز برق ایستگاه را تأمین کند.وی انجام این طرح را درراستایی توسعه استفاده از انرژی تجدید پذیر در حوزه گاز رسانی  صفر شدن هزینه تأمین برق و کاهش آلودگی زیست محیطی دانست.

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب