منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بهره برداری از پروژه گازرسانی به ۲ روستای دولت آباد و صادق آباد در بخش جعفریه

DSC02965400همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و با حضور سرپرست شرکت گاز استان قم، فرماندار، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، مسئولین نظامی و انتظامی و مسئولین محلی، پروژه گازرسانی به ۲ روستای دولت آباد و صادق آباد به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در این مراسم مهندس فرجی ضمن تبریک ولادت با سعادت دخت نبی اکرم (س) اظهار داشت: به برکت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) ، امروز پروژه گازرسانی به ۲ روستای دولت آباد و صادق آباد به بهره برداری می رسد که برای گازرسانی به این روستاها، ۵/۱۶ کیلومتر لوله گذاری فلزی و پلی اتیلن در بخش تغذیه و توزیع انجام شده و همچنین یک ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت ۲۵۰۰ متر مکعب در ساعت نصب شده است.
وی با بیان اینکه برای اجرای این پروژه، بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: با بهره برداری از این پروژه، بیش از ۲۰۰ خانوار ساکن این دو روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
وی در ادامه تصریح کرد: تاکنون گازرسانی به ۱۰۰ روستا در استان قم انجام شده و ۹۸% مردم استان قم از نعمت گاز بهره مند هستند و تمام تلاش ما در سال جاری در صورت تخصیص اعتبارات لازم، در جهت گازرسانی به روستاهای باقی مانده فاقد گاز می باشد.
همچنین مهندس فرجی یادآور شد: با وجود ۳۳ جایگاه CNG فعال در استان، گازرسانی به ۴ جایگاه دیگر نیز انجام گردیده و بزودی بهره برداری می گردد.
در ادامه آقای امیرآبادی نماینده محترم مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) از مسئولین و کارکنان شرکت گاز تشکر کرد و اظهار داشت: ان شاء ا… در سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی بتوانیم بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری گام برداریم و در آینده نزدیک شاهد گازرسانی به تمام روستاهای استان باشیم.
گفتنی است در ادامه پس از مداحی در میلاد حضرت زهرا (س)، مشعل گاز در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستای دولت آباد توسط امام جماعت این مسجد روشن شد.

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب