منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

مدیر عامل شرکت گاز استان قم سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم :بمناسبت هفته کاهش بلایای طبیعی و روز ۲۲مهربا عنوان مدیریت بحران، معنویت، کرامت انسانی و فرهنگ ایمنی، مدیر عامل شرکت گاز استان قم پیش از خطبه های نماز جمعه ایراد سخنرانی کرد.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم گفت :کشور ما ایران جزء ۱۰ کشور حادثه خیز دنیاست  که تا به امروز ۳۴ حادثه در آن ثبت شده که ۱۸ حادثه از این  تعداد در استان قم به وقوع پیوسته  که آمارها نشان داده مردم نقش بسزایی در کاهش اثرات بلاهای طبیعی دارند.

مهندس محمدی اشاره ای بر حوادث طبیعی چون سیل، زلزله و خشکسالی داشت و افزود : در استان قم ۹ گسل فعال وجود دارد که استانداردسازی و مقاوم سازی در ساخت وسازها و پروژه های عمرانی بهترین راه کاهش اثرات زلزله خواهد بود.

وی توجه به مدیریت درست در استفاده از منابع آبی را از دیگر راههای پیشگیری از بلاهای  طبیعی عنوان کردوگفت :در قم بالغ بر ۹۰ در صد آب در اختیار کشاورزان است که به علت کیفیت پایین بهره بردای از آب و کاهش نزولات آسمانی، شاهد خشکسالی در سالهای اخیر استان بوده ایم  که برای مدیریت بحران خشکسالی میتوان از شیوه های نوین آبیاری استفاده کرد.

مهندس محمدی در خصوص مصرف بهینه انرژی تصریح کرد :انرژی مصرفی مردم پس از انقلاب با توسعه گازرسانی در کشور بر پایه گاز طبیعی که انرژی پاک، ایمن و  مستمر است، جایگزین سایر سوخت ها گردیده که از دستاوردهای انقلاب اسلامی می باشد و امروزه استفاده درست از نعمتهای خداوندی می تواند علاوه بر مهار بلایی طبیعی به پیشرفت کشور هم کمک شایانی کند و همچنین استفاده بهینه از گاز و رعایت نکات ایمنی از سوی شهروندان باعث کاهش حوادث می گردد.

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید