منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت با نماینده استان در مجلس شورای اسلامی

DSC02955400 سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با آقای امیرآبادی، نماینده محترم مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده در خصوص گازرسانی در سطح استان، به تشریح برنامه های گازرسانی در سال جدید پرداخت.
وی در ادامه به روند گازرسانی به روستاهای باقی مانده اشاره کرد و تصریح نمود: در سال جاری اولویت این شرکت در اجرای پروژه های غیرفعال روستایی می باشد که به محض ابلاغ اعتبارات، مراحل اجرایی تکمیل این پروژه ها آغاز و سپس مراحل مناقصه گذاری برای جذب پیمانکار پروژه های گازرسانی جدید به روستاها اقدام می شود.
امیرآبادی در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیتهای انجام شده این شرکت در خدمات رسانی به مردم اظهار داشت: با توجه به سرمای هوا در برخی روستاهای فاقد گاز طبیعی، ضمن تلاش جهت جذب اعتبارات لازم، تمام عزم خود را جهت گازرسانی به روستاهای سردتر در سال جاری که بر اساس منویات مقام معظم رهبری به نام “اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی” نامگذاری شده، جزم نمایید.
وی در ادامه خدمت به روستائیان و قشر آسیب پذیر جامعه را عبادت دانسته و اظهار داشت: خدمات رسانی مطلوب در این خصوص موجب رونق روستاها و گام بلندی در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی می باشد.

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب