منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

حضور عوامل برنامه زنده رادیویی یک صبح یک اداره در شرکت گاز استان قم

برنامه زنده رادیویی یک صبح یک اداره در شرکت گاز استان قم اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت استان، در این برنامه زنده رادیویی که با هدف تعامل و همراهی مردم و مسوولان و بررسی روند چگونگی ارائه خدمت به مردم اجرا شد، عوامل صدای مرکز قم در تاریخ سه شنبه سوم آبان با استقرار در شرکت گاز عملکرد و فعالیتهای بخش گاز استان را به شهروندان معرفی کردند.

در این برنامه زنده رادیویی ۲ ساعته ، مهندس محمدی مدیر عامل و معاونین شرکت، حضور داشتند ابتدا مهندس محمدی ضمن بیان عملکرد و گزارشی از روند اجرایی طرحها و برنامه ها، به سوالات و پرسشهای مردم و مراجعین پاسخ گفتند.

گزارشگر این برنامه نیز با حضور در قسمتهای مختلف شرکت گاز و در گفتگو با مراجعین به بررسی نحوه برخورد کارکنان با ارباب رجوع، رسیدگی به درخواست ها و مشکلات پرداخت.

برنامه زنده رادیویی یک صبح یک اداره قرار است در تمامی ادارات دستگاهای استان حضور پیدا کند که شرکت گاز استان جز نخستین دستگاههایی است که با تعامل و ارتباط نزدیک با رسانه ملی و استانی زمینه حضور عوامل این برنامه را در این شرکت فراهم می کند.  

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید