منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

حضور فعال شرکت گاز استان قم در نمایشگاه سال‌نمای خدمت

نمایشگاه سال‌نمای خدمت همزبان با سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب به قم با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در غرفه این شرکت که از همان لحظات اول با استقبال گسترده بازدید کنندگان روبرو شد، تلاش شده است آخرین دستاوردهای استان در زمینه توسعه شبکه گاز و گازرسانی به مناطق محروم و روستاها در قالب پوستر، بنر، بروشور، فیلم و عکس به مردم معرفی شود.

ارائه گزارش عملکرد و دستاوردهای سفر رهبر معظم انقلاب به استان در حوزه انرژی و توسعه زیرساختهای بخش گاز از دیگر بخش های غرفه شرکت گاز استان در نمایشگاه سالنمای خدمت به شمار می رود.

عملکرد  شرکت گاز استان در روند اجرای مصوبات و طرحهای ملی و استانی و گازرسانی به روستاها و مسکن مهر بارها در جلسات و نشستهای مختلف از سوی مسوولان کشوری و استانی مورد تقدیر قرار گرفته است.

در غرفه شرکت گاز قم همچنین برخی تجهیزات گازرسانی و نگهداری شبکه نیز به نمایش در آمده است.

با توجه به آغاز فصل سرما و افزایش مصرف گاز طبیعی در خانه ها غرفه شرکت گاز استان در این نمایشگاه آموزش های لازم را در خصوص مصرف بهینه گاز و استفاده ایمن و صحیح از وسائل گاز سوز را در قالب اقلام فرهنگی و آموزشی به خانواده ها ارائه می کند.

لازم به ذکر است در سفر سال گذشته سفر رهبر معظم انقلاب به قم که برکات بیشماری برای استان به همراه داشت از جمله توسعه گازرسانی به شهرها،صنایع و ۶۲ روستا با اعتبار ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۷۰۰ ریال به تصویب رسید که تاکنون گازرسانی به ۱۷ روستا به پایان رسیده و مورد بهره برداری قرار گرفتند، تعداد ۱۸ روستای دیگر نیز در دست اجرا است و ۲۷ روستا در مراحل بازاریابی، طراحی و انتخاب پیمانکار می باشد.

گفتنی است: در نمایشگاه سالنمای خدمت دستگاه اجرایی قم عملکرد و اقدمات خود را در خصوص اجرایی کردن مصوبات سفر رهبری به قم در معرض دید عموم قرار داده‌اند.

این نمایشگاه ۵ تا ۹ آبانماه، صبح و عصر در محل دائمی نمایشگاههای استان برپا خواهد بود.

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید