منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تمامی ایستگاههای اندازه گیری تقلیل فشار (C.G.S)و(C.G.S / T.B.S)گازاستان قم، به مدیریت خطوط انتقال گازتحویل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم:  مهندس محمدی مدیر عامل این شرکت با بیان اینکه در جهت منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و واگذاری خدمات بهره برداری استان به بخش خصوصی، کلیه تأسیسات و ایستگاههای تقلیل فشار گاز استان تحویل مدیریت خطوط انتقال گاز شد، اظهار داشت: این تاسیسات و ایستگاهها شامل همه (C.G.S و C.G.S / T.B.S) ورودی شهرهای استان می شود که با همکاری مدیرت انتقال گاز ایران تحویل مسئولان خطوط انتقال گاز گردید.

وی با اشاره به اینکه با تحویل این تأسیسات به خطوط انتقال، میزان دقیق گاز مصرفی توسط خطوط انتقال، کنترل و اندازه گیری می شود، تصریح کرد: ایستگاههای تقلیل فشار در استان از ابتدا مجهز به سیستم اندازه گیری بوده اند و تراز مصرف و فروش گاز طبیعی بصورت سالیانه انجام می شد.

مدیر عامل این شرکت در خصوص اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و تأثیر این موضوع در روند رشد و پیشرفت ایران اسلامی و دستیابی به موفقیت در عرصه های مختلف، گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته در سالهای گذشته در خصوص طرح واگذاری خدمات حوزه بهره برداری این شرکت به بخش خصوصی، مشکلات و موانع بررسی و برای رفع آنها و ایجاد زیرساختهای لازم برنامه ریزی شده است.

مهندس محمدی نظارت مستمر در نگهداری و بهره گیری از تجهیزات نوین در ارزیابی مصرف را موجب مصرف بهینه انرژی گاز دانست و افزود: شرکت گاز استان قم در راستای تقویت بخش خصوصی و بهره گیری از همه توان داخلی برای دستیابی به موفقیت های روز افزون و انرژی پایدار، برنامه های مختلفی را تدوین و در موقعیت های زمانی مناسب اجرا می کند.

 

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب