منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با نماینده محترم مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی

DSC02945400 سرپرست و اعضاء هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی، نماینده محترم مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده در خصوص گازرسانی در سطح استان، به تشریح برنامه های گازرسانی در سال جدید پرداخت.
وی ضریب نفوذ استفاده از گاز طبیعی در سطح استان را ۹۸% اعلام کرد و اظهار امیدواری کرد با تخصیص اعتبارات لازم ضمن تکمیل پروژه های در دست اجرا و نیمه کاره، روند گازرسانی به روستاهای باقی مانده ادامه یابد.
حجت الاسلام آشتیانی در این دیدار ضمن ابراز رضایت از عملکرد این شرکت در راستای ارائه خدمات به مردم، اظهار داشت: خداوند نعمت بزرگ
گاز را به ما اعطا فرموده و مردم شریف ایران اسلامی بایستی قدردان و شکرگزار این نعمات الهی باشند.
وی در ادامه افزود: به علت قیمت مناسب و ارزان انرژی در کشور، ملت ایران در مصرف بهینه گاز طبیعی باید دقت زیادی نمایند، چون این منابع نامحدود نیست و بالاخره روزی به اتمام می رسد. لذا میبایست ضمن آموزش نکات لازم در استفاده صحیح از انرژی بویژه گاز طبیعی نسبت به فرهنگ سازی آن اهتمام نمود.
نماینده محترم مردم استان با بیان اینکه تحقق شعار «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده را نیازمند به عزم ملی و کار و تلاش و تغییر نگرش در مصرف انرژی بویژه گاز طبیعی دانست و مردم را به صرفه جویی و مصرف بهینه از گاز طبیعی توصیه نمود.

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب