منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

عملکرد موفق واحد HSE شرکت در سال ۹۲

hse92

واحد HSE این شرکت در سال ۹۲ در زمینه کاهش حوادث عملکرد مطلوب و موفقی داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت ضمن ابراز رضایت از عملکرد مطلوب واحد HSE گفت: تعداد مانورها در سال ۹۲ در مقایسه با سال ۹۱، به میزان صد در صد اضافه شده و از ۱۲ مانور به ۲۳ مانور رسیده است. همچنین در سال ۹۱ ضریب تکرار حادثه، ۹ بوده که در سال ۹۲ به ۵/۳ رسیده که ۶۱% کاهش را نسبت به سال ۹۱ نشان می دهد.

وی با بیان اینکه در سال ۹۱  تعداد انفجار و آتش سوزی ، ۷۳ مورد بوده و در سال ۹۲ به ۵۵ مورد رسیده، تصریح کرد: در زمینه تعداد انفجار و آتش سوزی ۲۵ درصد کاهش داشته ایم.  همچنین میزان خسارت مالی ناشی از این انفجار و آتش سوزی ها  از ۲۴۸۲ میلیون ریال در سال ۹۱ به ۱۲۹۰ میلیون ریال در سال ۹۲ رسیده که در این زمینه نیز ۴۸ درصد کاهش داشته ایم.

مهندس فرجی در ادامه افزود: در سال ۹۱ ضریب شدت حادثه ، ۳۳۳ بوده  که این ضریب در سال ۹۲ به ۵۰ رسیده است و به عبارتی ۸۵ درصد کاهش را نشان می دهد. همچنین تعداد ساعات آموزش در HSE این شرکت از ۴۴۹ ساعت در سال ۹۱ به ۹۶۱ ساعت در سال ۹۲ افزایش داشته که بیش از دو برابر شده است.

سرپرست این شرکت در پایان خاطر نشان ساخت: این موارد کاهش، نتیجه اطلاع رسانی بموقع ، رعایت نکات ایمنی از سوی شهروندان و اهتمام ویژه واحد HSE این شرکت در برگزاری کلاسهای آموزشی و مانورهای مختلف  می باشد که امیدواریم در سالهای آینده شاهد هیچگونه حادثه ناگواری در ارتباط با گاز طبیعی نباشیم و مشترکین محترم با دقت لازم نسبت به رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه اقدام نمایند.

 

 

۰۳ فروردین ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید