منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مدیرعامل شرکت گاز استان قم از پیشرفت مطلوب طرحهای مهرماندگار در این حوزه خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان، مهندس محمدی با اشاره به اینکه گازرسانی به روستاهای دولت آباد و صادق آباد در بخش جعفریه و زواریون، راهجرد و دیزیجان در بخش سلفچگان از طرحهای مهر ماندگار شرکت گاز استان قم است اظهار داشت: با حمایت استاندار، مسوولان و کارکنان شرکت گاز استان اجرای این طرح ها با جدیت در حال پیگیری و اجراست. …

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان، مهندس محمدی با اشاره به اینکه گازرسانی به روستاهای دولت آباد و صادق آباد در بخش جعفریه و زواریون، راهجرد و دیزیجان در بخش سلفچگان از طرحهای مهر ماندگار شرکت گاز استان قم است اظهار داشت: با حمایت استاندار، مسوولان و کارکنان شرکت گاز استان اجرای این طرح ها با جدیت در حال پیگیری و اجراست. وی با بیان اینکه گاز رسانی به دو روستای دولت آباد و صادق آباد در بخش جعفریه با پیشرفت ۴۰ درصدی مراحل اجرایی را پشت سر می گذارد افزود: برای اجرای عملیلت گاز رسانی به این روستاها ۱۵ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است. مدیرعامل شرکت گاز استان قم از اختصاص ۵ میلیارد ریال از اعتبارات این طرح خبر داد و گفت: برای تکمیل این پرژه طبق پیش بینی های انجام شده ۱۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است. مهندس محمدی با اشاره به اینکه اجرای عملیات گاز رسانی به این روستاها از خرداد امسال آغاز شده است گفت: برای گازرسانی به روستاهای دولت آباد و صادق آباد ۵/۱۶ کیلومتر لوله گذاری و یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS)با ظرفیت هزار متر مکعب و ۱۵۰ انشعاب در نظر گرفته شده است. وی از بهره برداری این طرح در اوایل سال آینده خبر داد و افزود: باتکمیل این طرح بیش از ۲۵۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند. مدیرعامل شرکت گاز استان قم گاز رسانی به ۳ روستای زواریون، راهجرد و دیزیجان در بخش سلفچگان را از دیگر طرح های مهر ماندگار این شرکت عنوان کرد و گفت: این طرح نیز با پیش بینی اعتبار ۴۰ میلیارد ریالی در حال حاضر ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. مهندس محمدی با بیان اینکه تاکنون ۱۰ میلیارد ریال از اعتبارات مورد نیاز این طرح تخصیص داده شده است افزود: برای تکمیل مابقی طرح گازرسانی به این روستاها ۳۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است. وی اجرای ۳۲ کیلومتر لوله گذاری، دو ایستگاه تقیل فشار (TBS)با ظرفیت هزار و ۲۵۰۰ متر مکعب بر ساعت با ۷۲۵ انشعاب را از جمله ویژگی های این طرح دانست و گفت: با تکمیل مراحل گازرسانی به این روستاها بیش از هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند. مهندس محمدی افزود: در حال حاضر پیمانکار اجرای طرح به دلیل ضعف در اجرا، از ادامه کار بازداشته شده است و برای ادامه عملیات اجرایی این طرح در مرحله انتخاب پیمانکار جدید برای تسریع در عملیات گازرسانی قرار دارد. مدیرعامل شرکت گاز استان قم با تاکید براینکه اجراو تکمیل این طرح ها در زمان مقرر نیازمند تخصیص به موقع اعتبارات است خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۹۸ روستای استان قم از گازرسانی شده اند که با تکمیل این طرح ها تعداد روستاهای متصل شده به شبکه گاز سراسری به ۱۰۳ روستا می رسد.

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب