منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

حضور فعال شرکت گاز استان قم در مانور سراسری زلزله در روستای حصارشنه

DSC_0076400به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی و به منظور ایجاد و ارتقای آمادگی در سازمانها و ارگانهای عضو کارگروههای شورای مدیریت بحران استان، روز چهارشنبه مورخ ۲۳/۰۷/۹۳ از ساعت ۸ صبح مانور گسترده¬ای با فرض وقوع زلزله¬ای با قدرت ۲/۷ درجه در مقیاس ریشتر در روستای حصارشنه از توابع بخش مرکزی استان قم برگزار گردید.
در این مانور قریب به ۴۰ سازمان و ارگان از جمله شرکت گاز استان، توانمندی¬ها و امکانات خود در زمان وقوع بحران را به نمایش گذاشته و بر اساس سناریوهای از پیش تنظیم شده در سازمانهای ذیربط به تمرین عملیات تخصصی پرداختند.
شرکت گاز استان قم به عنوان عضو کارگروه تخصصی سوخت¬رسانی با نیرویی بالغ بر ۷۰ نفر از واحدهای HSE و پدافند غیرعامل، امداد و بهره¬برداری، حمل و نقل، حراست، مخابرات، خدمات رفاهی و روابط عمومی به همراه ماشین¬آلات و تجهیزات زمان بحران، در مانور شرکت نمود.
بر اساس سناریوی تنظیم شده در واحد پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت گاز، عملیات قطع گاز علمک¬های آسیب¬دیده و اطفای حریق آنها، ورود به حوضچه و بستن شیر شبکه، نجات مصدوم از داخل حوضچه، برپایی چادر فرماندهی، حفاظت فیزیکی محلهای عملیاتی توسط حراست، تأمین و تدارک مایحتاج رفاهی پرسنل، تصویربرداری از عملیات به منظور مستندسازی و برقراری ارتباط بی¬سیم در محل مانور انجام گرفت.

۳۰ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب