منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

دیدار نوروزی مدیر عامل شرکت گاز استان قم با کارکنان

مراسم دیدار نوروزی مدیر عامل این شرکت با کارکنان طی آئین پسندیده اسلامی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس محمدی در این دیدار صمیمی ضمن تبریک سال نو ، سالی توأم با سلامتی و موفقیت روز افزون را در سایه تعالیم حیات بخش اسلام ، قرآن و توجهات حضرت ولی عصر (عج) از خداوند  متعال برای کارکنان و خانواده آنان مسئلت نمود  . مهندس محمدی در ادامه اظهار داشت : با عنایت به نام گذاری سال ۱۳۹۲ از سوی رهبر فرزانه انقلاب به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی،امیداست همکاران بیش از پیش با همدلی و برنامه ریزی در جهت دستیابی و تحقق منویات مقام معظم رهبری ، تلاش هر چه بیشتری را انجام دهند .

 

مراسم دیدار نوروزی مدیر عامل این شرکت با کارکنان طی آئین پسندیده اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس محمدی در این دیدار صمیمی ضمن تبریک سال نو ، سالی توأم با سلامتی و موفقیت روز افزون را در سایه تعالیم حیات بخش اسلام ، قرآن و توجهات حضرت ولی عصر (عج) از خداوند  متعال برای کارکنان و خانواده آنان مسئلت نمود .

مهندس محمدی در ادامه اظهار داشت : با عنایت به نام گذاری سال ۱۳۹۲ از سوی رهبر فرزانه انقلاب به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی،امیداست همکاران بیش از پیش با همدلی و برنامه ریزی در جهت دستیابی و تحقق منویات مقام معظم رهبری ، تلاش هر چه بیشتری را انجام دهند .

۲۷ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید