منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

دیدار نوروزی مدیر عامل شرکت گاز استان قم با کارکنان

مراسم دیدار نوروزی مدیر عامل این شرکت با کارکنان طی آئین پسندیده اسلامی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس محمدی در این دیدار صمیمی ضمن تبریک سال نو ، سالی توأم با سلامتی و موفقیت روز افزون را در سایه تعالیم حیات بخش اسلام ، قرآن و توجهات حضرت ولی عصر (عج) از خداوند  متعال برای کارکنان و خانواده آنان مسئلت نمود  . مهندس محمدی در ادامه اظهار داشت : با عنایت به نام گذاری سال ۱۳۹۲ از سوی رهبر فرزانه انقلاب به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی،امیداست همکاران بیش از پیش با همدلی و برنامه ریزی در جهت دستیابی و تحقق منویات مقام معظم رهبری ، تلاش هر چه بیشتری را انجام دهند .

 

مراسم دیدار نوروزی مدیر عامل این شرکت با کارکنان طی آئین پسندیده اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس محمدی در این دیدار صمیمی ضمن تبریک سال نو ، سالی توأم با سلامتی و موفقیت روز افزون را در سایه تعالیم حیات بخش اسلام ، قرآن و توجهات حضرت ولی عصر (عج) از خداوند  متعال برای کارکنان و خانواده آنان مسئلت نمود .

مهندس محمدی در ادامه اظهار داشت : با عنایت به نام گذاری سال ۱۳۹۲ از سوی رهبر فرزانه انقلاب به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی،امیداست همکاران بیش از پیش با همدلی و برنامه ریزی در جهت دستیابی و تحقق منویات مقام معظم رهبری ، تلاش هر چه بیشتری را انجام دهند .

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب