منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بازدیدسرزده معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندارو مدیران کل حوزه استانداری از شرکت گاز استان قم

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قم و جمعی از مدیران کل حوزه استانداری بصورت سرزده از شرکت گاز استان قم بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس محمدی مدیر عامل شرکت ، ضمن خیر مقدم به معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار و هیات همراه ، با تشریح اقدامات انجام شده در امر خدمات رسانی ودر بخشهای مختلف اظهار داشت: ۹۹ درصد از جمعیت شهرها و ۹۸ درصد از جمعیت روستاهای استان از نعمت گاز بهره مند هستند . وعمده خدمات مورد نیاز شهروندان از طریق دفاتر متعدد پیش خوان دولت در سطح شهر قم ارایه میشود.

وی در ادامه گفت : این شرکت در بخش پژوهش و انرژی های نودرکشور از جمله بحث انرژی زمین گرمایی و همچنین استفاده از انرژی خورشیدی برای حفاظت از شبکه های زیر زمینی اقدامات چشمگیری داشته است .

در این بازدید، معاون توسعه مدیریت  و منابع انسانی با حضور در واحد های مختلف این شرکت، با کارکنان و ارباب رجوع در خصوص نحوه ارائه خدمات به کفتگوپرداخت. دراین گفتگو مراجعه گنندگان از عملکرد شرکت گاز استان اعلام رضایت داشتند.

 عین اللهی: ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل ، اعضاء هیات مدیره و کارکنان شرکت درخصوص فعالیتهای انجام شده اظهار داشت : دستگاهای اجرایی استان با ارائه خدمات مناسب وبموقع به شهروندان ، باعث اعتماد بیشتر آنان به نظام جمهوری اسلامی و دولت شده وموجب افزایش رضایتمندی مردم شریف می شوند .

 وی در ادامه افزود: استقرار میز خدمت در ادارات به نوعی در راستای تکریم ارباب رجوع بوده و از اهمیت خاصی در جهت جلوگیری از تضیع وقت ارباب رجوع دارد.

 

 

۰۳ فروردین ۱۳۹۸

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید