منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بازدیدسرزده معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندارو مدیران کل حوزه استانداری از شرکت گاز استان قم

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قم و جمعی از مدیران کل حوزه استانداری بصورت سرزده از شرکت گاز استان قم بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس محمدی مدیر عامل شرکت ، ضمن خیر مقدم به معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار و هیات همراه ، با تشریح اقدامات انجام شده در امر خدمات رسانی ودر بخشهای مختلف اظهار داشت: ۹۹ درصد از جمعیت شهرها و ۹۸ درصد از جمعیت روستاهای استان از نعمت گاز بهره مند هستند . وعمده خدمات مورد نیاز شهروندان از طریق دفاتر متعدد پیش خوان دولت در سطح شهر قم ارایه میشود.

وی در ادامه گفت : این شرکت در بخش پژوهش و انرژی های نودرکشور از جمله بحث انرژی زمین گرمایی و همچنین استفاده از انرژی خورشیدی برای حفاظت از شبکه های زیر زمینی اقدامات چشمگیری داشته است .

در این بازدید، معاون توسعه مدیریت  و منابع انسانی با حضور در واحد های مختلف این شرکت، با کارکنان و ارباب رجوع در خصوص نحوه ارائه خدمات به کفتگوپرداخت. دراین گفتگو مراجعه گنندگان از عملکرد شرکت گاز استان اعلام رضایت داشتند.

 عین اللهی: ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل ، اعضاء هیات مدیره و کارکنان شرکت درخصوص فعالیتهای انجام شده اظهار داشت : دستگاهای اجرایی استان با ارائه خدمات مناسب وبموقع به شهروندان ، باعث اعتماد بیشتر آنان به نظام جمهوری اسلامی و دولت شده وموجب افزایش رضایتمندی مردم شریف می شوند .

 وی در ادامه افزود: استقرار میز خدمت در ادارات به نوعی در راستای تکریم ارباب رجوع بوده و از اهمیت خاصی در جهت جلوگیری از تضیع وقت ارباب رجوع دارد.

 

 

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب