منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مراسم تودیع و معارفه در شرکت گاز استان قم

مراسم تودیع و معارفه  مهندس محمدی مدیرعامل سابق ومهندس فرجی سرپرست جدید برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : این مراسم با حضور مهندس غروی معاون مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران ، مهندس ابراهیمی مدیریت گاز رسانی ، تنی چند از مسئولین ارشد شرکت ملی گاز، امیر آبادی نماینده مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی ، دلاوری معاون عمرانی استانداری ، مدیران ارشد دستگاههای اجرایی و فرماندهان نیروی نظامی و انتطامی استان در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد .

مهندس غروی در این مراسم به تشریح روند گاز رسانی پس ازپیروزی انقلاب اسلامی در کشور پرداخت و گفت : در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ شهر و ۱۴۰۰۰ روستا از نعمت گاز طبیعی برخودار هستند و برای گاز رسانی در اقصاء نقاط کشور ۳۴۰ هزار کیلومتر خطوط انتقال و ۲۷۳ هزار کیلومتر شبکه گذاری اجراء شده و زمینه ۱۶ میلیون اشتراک فراهم گردیده است .

وی با بیان اینکه در سال ۹۱ بالغ بر ۱۷۸ میلیاردمتر معکب گاز از پالایشگا ههای کشور دریافت و ۱۶۱ میلیارد متر معکب برای مصرف در بخش های مختلف به شبکه های توزیع گاز تزریق شد . اظهار داشت برای نخستین بار شرکت ملی گاز ایران موفق شد در سال ۹۱ کلیه تعهدات خود را در بخش صادرات گاز کاملا انجام دهد ، بنحوی که در تاریخ کشور صادرات گاز به ۶/۴ میلیارد متر مکعب افزایش یافته و به تراز  مثبت برسد  .

در ادامه این مراسم امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای  مهندس محمدی در طی هفت سال مسئولیت ایشان ، اظهار امیدواری کرد ۳ % بخش های باقی مانده با تلاش و کوشش مدیریت جدید وکارکنان خدوم به مرحله اجراء و بهره برداری برسد.

دلاوری معاون عمرانی استاندار در ادامه این مراسم اظهار داشت : توسعه گاز رسانی در شهر ها و سرمایه گذاری در این زمینه رونق اقتصادی را در کشور بدنبال دارد ضمنا تسریع نمود در حال حاضر تعداد ۲۵ هزار واحد مسکونی مسکن مهر در شهر مقدس قم از نعمت گاز بهره مند شده اند و شرکت گاز استان طی سالهای گذشته با خدمات رسانی مطلوب  کارنامه درخشانی را ارائه نموده است  .

معاون امور بهره برداری گاز استان در ابتدای مراسم ، ضمن عرض خیر مقدم به حاضران ومدعوین در جلسه به تشریح فعالیتهای انجام شده در زمان مدیر عامل سابق، مهندس محمدی پرداخت و ابراز امیدواری نمود . با کمک و همکاری کارکنان دلسوز و پرتلاش این شرکت ، روند ارائه خدمات مطلوب در سطح استان با شتاب بیشتری صورت پذیرد .

در پایان پیام تشکر وزیر راه وشهر سازی و استاندار قم قرائت گردید .

شایان ذکر است مهندس فرجی طی ۱۴ سال گذشته بعنوان معاون امور بهره برداری و رئیس امور مهندسی و اجرای طرح ها در این شرکت مشغول انجام وظیفه بوده است .

 

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب