منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت مهدی موعود (عج) در شرکت گاز استان قم

مراسم جشن میلاد سراسر نور ، آخرین کوکب آسمان امامت و ولایت منجی عالم بشریت منادی هدایت و عدالت حضرت حجت ابن الحسن (عج) با حضور مهندس فرجی سرپرست شرکت گاز استان قم ، اعضاء هیأت مدیره و کارکنان در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : در این مراسم مهندس فرجی ضمن تبریک فرخنده میلاد حضرت ولی عصر (عج) اظهار داشت ، شب و روز نیمه شعبان مقدمه شبهای قدر است ، و ما باید از طریق قرائت دعا و زیارات اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام ، بخصوص زیارت آل یاسین و جامعه کبیره و دعای عهد ارتباط مان را با دوازدهمین امام و حجت خدا در روی زمین بر قرار نموده و رفتار و گفتار و کردار ما به گونه ای باشد که مورد رضای حضرتش واقع گردد .

وی در ادامه افزود ، عمل به واجبات و ترک محرمات ، روح ایمان و پرستش حق تعالی را در وجودمان تقویت کرده  ، که این عمل باعث تقرب به خدا ی منان و ائمه معصومین علیهم السلام به ویژه به حضرت ولی عصر (عج) می گردد .

مهندس فرجی رسیدن به اهداف شرکت به بهترین وجه را نیازمند همکاری صمیمانه کلیه پرسنل (کما فی السابق ) دانستند و برای تمامی همکاران آروزی سر بلندی و پیروزی از خداوند منان مسئلت نمودند .

در ادامه این مراسم حضور یکی از ذاکرین اهلبیت عصمت و طهارت با مولودی خوانی شور نشاط مضاعف بر این مراسم معنوی بخشید که مورد استقبال همکاران قرار گرفت .

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید