منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت مهدی موعود (عج) در شرکت گاز استان قم

مراسم جشن میلاد سراسر نور ، آخرین کوکب آسمان امامت و ولایت منجی عالم بشریت منادی هدایت و عدالت حضرت حجت ابن الحسن (عج) با حضور مهندس فرجی سرپرست شرکت گاز استان قم ، اعضاء هیأت مدیره و کارکنان در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : در این مراسم مهندس فرجی ضمن تبریک فرخنده میلاد حضرت ولی عصر (عج) اظهار داشت ، شب و روز نیمه شعبان مقدمه شبهای قدر است ، و ما باید از طریق قرائت دعا و زیارات اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام ، بخصوص زیارت آل یاسین و جامعه کبیره و دعای عهد ارتباط مان را با دوازدهمین امام و حجت خدا در روی زمین بر قرار نموده و رفتار و گفتار و کردار ما به گونه ای باشد که مورد رضای حضرتش واقع گردد .

وی در ادامه افزود ، عمل به واجبات و ترک محرمات ، روح ایمان و پرستش حق تعالی را در وجودمان تقویت کرده  ، که این عمل باعث تقرب به خدا ی منان و ائمه معصومین علیهم السلام به ویژه به حضرت ولی عصر (عج) می گردد .

مهندس فرجی رسیدن به اهداف شرکت به بهترین وجه را نیازمند همکاری صمیمانه کلیه پرسنل (کما فی السابق ) دانستند و برای تمامی همکاران آروزی سر بلندی و پیروزی از خداوند منان مسئلت نمودند .

در ادامه این مراسم حضور یکی از ذاکرین اهلبیت عصمت و طهارت با مولودی خوانی شور نشاط مضاعف بر این مراسم معنوی بخشید که مورد استقبال همکاران قرار گرفت .

 

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب