منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بیش از ۶۰% از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان قم محقق گردیده است

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مهندس فرجی سرپرست این شرکت با اشاره به برخورداری ۳۱۰۰۰۰ هزار مشترک گازدر استان اظهار داشت ، تاکنون بیش از ۳۱۳۵۰۰ هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند. ازاین تعداد، ۲۵ هزار واحد مربوط به واحد های مسکن مهر می­باشد که طی ۵ مرحله از سال ۹۰ به بهره برداری رسیده است.

وی در ادامه، درخصوص گازرسانی به روستاهای استان گفت: تاکنون بیش از ۶۰% از مصوبات سفر مقام معظم رهبری درسال ۸۹ درخصوص گازرسانی به روستاهای استان توسط این شرکت محقق و به بهره برداری رسیده و درحال حاضر ۹۸ روستا به شبکه سراسری متصل گردیده و گازرسانی به ۸ روستا در دست اجراست و تعداد ۲۷ روستا نیز درمرحله تهیه اسناد، طراحی و بررسی جهت بر گزاری مناقصه می باشد که امیدواریم با تخصیص بموقع اعتبارات مورد نیاز ، گازرسانی به روستاها شتاب بیشتری بگیرد. مهندس فرجی افزود به رغم افزایش حدود ۲۵۰۰۰ مشترک به جمع مصرف کنندگان، مصرف گاز درسال گذشته در بخشهای مختلف در مجموع به۱/۲ میلیارد متر مکعب رسید که در مقایسه با سال ۹۰ ،افزایشی را نشان نمیدهد و بیانگر این است که مشترکین محترم ضمن مدیریت مصرف نسبت به مصرف بهینه اهتمام ویژه ای داشته اند. سرپرست شرکت گاز استان با بیان اینکه در حال حاضر ۳۲ جایگاه سوخت C.N.G درسطح استان فعال می باشد،افزود: گاز رسانی به ۳جایگاه سوختC.N.G به اتمام رسیده و آماده بهره برداری است که بانصب تجهیزات از سوی شرکت پخش فرآورده­های نفتی در آینده نزدیک آماده خدمات رسانی به شهروندان و مجاوران کریمیه اهلبیت در استان می باشد.

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید