منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

شرکت گاز استان قم به کلیه تعهدات خود درگاز رسانی به واحد های مسکن مهر عمل نموده است

تا کنون عملیات گاز رسانی به تمامی واحد های مسکن مهر این استان با موفقیت اجرا شده و در این خصوص مشکلی وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس غلامرضا فرجی ،سرپرست این شرکت اظهار داشت : گاز مصرفی مورد نیاز واحد های مسکونی مسکن مهر حتی قبل از سکونت متقاضیان آن، تأمین شده واین روند در فازهای آتی ادامه دارد .

وی با بیان اینکه این شرکت در رابطه با مسکن مهر فعالیت خوبی را با جذب پیمانکار از سال ۸۹ آغاز کرده،افزود : به رغم همه مشکلات موجود از نظر بودجه و تخصیص کالا ،شرکت گاز استان قم یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه گازرسانی به پرو‍‍‍‍‍‍ژه های مسکن مهر بوده است.

 مهندس فرجی در ادامه افزود ،عملیات گاز رسانی به کلیه واحدهای مسکن مهر درشهر های اقمار استان شامل کهک ، جعفریه ، سلفچگان ، قنوات  و شهرستان قم تکمیل شده و  تنها شهری که به خاطر عدم اختصاص زمین برای ساخت مسکن مهر باقی مانده ، شهر دستجرد می باشد که با مشخص شدن  محدوده زمین ،عملیات توسعه شبکه گذاری در این شهر نیز در سال جاری آغاز  خواهد شد

وی همچنین با اشاره به اینکه ،زیر ساخت های لازم برای بهره مندی حدو د ۴۵   هزار واحد مسکونی از گازدرشهر پردیسان  فراهم گردیده است افزود،  درحال حاضرتعداد ۲۵ هزار واحد مسکن مهر در شهر مقدس قم ، گاز دار میباشد که جهت اجرای این پروژه ها تا کنون بالغ بر ۹۵ میلیارد ریال هزینه شده است و برای تکمیل کلیه درخواستهای گاز رسانی در شهر پردیسان ، نیاز به اعتباری در حدود ۸۰ میلیارد ریال میباشد که در صورت  تامین بموقع هزینه های لازم و توسعه ساخت وساز از سوی اداره کل راه وشهرسازی استان ، روند گازرسانی ادامه خواهد داشت.

مهندس فرجی در ادامه اظهار داشت : به محض مشخص شدن اعتبارات ، این شرکت در خصوص توسعه گاز رسانی در سطح استان ، فعال تر از پیش اقدام خواهد نمود .

 

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب