منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

ساخت دستگاه گریس پمپ گیج گلاس در شرکت گاز استان قم

دستگاه گریس پمپ گیج گلاس در شرکت گاز استان قم ساخته و ثبت اختراع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت : دستگاه گریس پمپ گیج گلاس ساخته شده در شرکت گاز استان قم توانایی ایجاد فشار تا  psi 12000 را  دارد. این دستگاه قابلیت تزریق گریس، متناسب با فشار درون شبکه و خطوط انتقال را برای گریس کاری شیرهای نصب شده ، خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: کارکردن بااین دستگاه بسیار آسان بوده و وزن آن در حدود ۱۰ کیلوگرم می باشد و مقدار گریس درون این  دستگاه به کاربر نشان داده میشود که گریس پمپ های موجود در بازار فاقد چنین مشخصه ای هستند و مشابه خارجی ویا داخلی ندارد .

مهندس فرجی با اشاره به اینکه کلیه قطعات  بکار رفته در این دستگاه صددرصد داخلی و هیچگونه وابستگی به خارج از کشور ندارداظهارداشت: برای تولید آن از مکانیزم جک ده تنی استفاده شده و کاملا ابداعی ، جدید و انحصاری بوده ومدت یک سال از آن بصورت آزمایشی برای گریسکاری شیر ها استفاده گردیده است.

سرپرست شرکت گاز استان خاطر نشان ساخت این دستگاه ازنظر قیمت بسیار ارزان بوده و با هزینه ای معادل ۰۰۰/۰۰۰/ ۵ میلیون ریال ساخته شده وقیمت آن حدود یک دهم دستگاه های موجود در بازار است و به آسانی قابل حمل وتعمیر می باشد.

این دستگاه در مورخه ۲۵/۹/۹۱ توسط یکی از همکاران واحد امور مهندسی واجرای طرحها به ثبت رسیده وگواهی نامه ثبت اختراع آن اخذ شده است.

 

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب