منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

امضای تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری و شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این  شرکت در مراسم امضای تفاهم نامه با پارک علم و فناوی استان اظهار داشت : استفاده از انرژیهای نو (تجدید پذیر و پاک) بهترین جایگزین گاز طبیعی خصوصا در مناطق دور دست و صعب العبور  است .

مهندس فرجی با تأکید بر اینکه بیش از ۹۵ در صد سوخت انرژی استان از گاز تأمین می شود اظهار داشت: استفاده از انرژی های تجدید پذیراز جمله انرژی خورشیدی ،باد و زمین گرمایی بسیار بهتر،پاک تر و باصرفه تر ازمصرف گاز است و اکنون این شرکت در حد امکان از انرژی خورشیدی و زمین گرمایی برای تأمین گرمایش آب و فضای ساختمان ها استفاده می کند . چرا که این انرژی ها معمولا در دسترس ،رایگان ، فراوان ،پاک و همیشگی هستند .

سرپرست شرکت گاز قم  بر استفاده از تجربیات پارک علم و فناوری در توسعه فعالیت های شرکت گاز تاکید کرد و گفت : پارک قم باید نسبت به دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی به عنوان یک راهنمای علمی و فناوری عمل کند .

وی تصریح نمود : اگر بتوانیم با استفاده از ایده های نو و طرح های تحقیقاتی نو آورانه در کاهش و بهینه سازی مصرف انرژ‍ی سهیم باشیم ،از جمله کاهش شدت مصرف انرژی، کمک بزرگی به توسعه اقتصادی استان و ایجاد حماسه بزرگ اقتصادی مد نظرمقام رهبری کرده ایم

مهندس فرجی در ادامه افزود : شرکت گاز استان قم از طرح های مرتبط با بهره برداری ازمنابع انرژی پا ک استقبال کرده و ارتباط مستمر نخبگان و نو آوران و شرکت های دانش بنیان با دستگاه هایی مانند شرکت گاز را ضروری دانست.

شایان ذکر است در پایان این مراسم،  تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری قم و شرکت گاز استان قم به امضا رسید

 

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب