منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

امضای تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری و شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این  شرکت در مراسم امضای تفاهم نامه با پارک علم و فناوی استان اظهار داشت : استفاده از انرژیهای نو (تجدید پذیر و پاک) بهترین جایگزین گاز طبیعی خصوصا در مناطق دور دست و صعب العبور  است .

مهندس فرجی با تأکید بر اینکه بیش از ۹۵ در صد سوخت انرژی استان از گاز تأمین می شود اظهار داشت: استفاده از انرژی های تجدید پذیراز جمله انرژی خورشیدی ،باد و زمین گرمایی بسیار بهتر،پاک تر و باصرفه تر ازمصرف گاز است و اکنون این شرکت در حد امکان از انرژی خورشیدی و زمین گرمایی برای تأمین گرمایش آب و فضای ساختمان ها استفاده می کند . چرا که این انرژی ها معمولا در دسترس ،رایگان ، فراوان ،پاک و همیشگی هستند .

سرپرست شرکت گاز قم  بر استفاده از تجربیات پارک علم و فناوری در توسعه فعالیت های شرکت گاز تاکید کرد و گفت : پارک قم باید نسبت به دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی به عنوان یک راهنمای علمی و فناوری عمل کند .

وی تصریح نمود : اگر بتوانیم با استفاده از ایده های نو و طرح های تحقیقاتی نو آورانه در کاهش و بهینه سازی مصرف انرژ‍ی سهیم باشیم ،از جمله کاهش شدت مصرف انرژی، کمک بزرگی به توسعه اقتصادی استان و ایجاد حماسه بزرگ اقتصادی مد نظرمقام رهبری کرده ایم

مهندس فرجی در ادامه افزود : شرکت گاز استان قم از طرح های مرتبط با بهره برداری ازمنابع انرژی پا ک استقبال کرده و ارتباط مستمر نخبگان و نو آوران و شرکت های دانش بنیان با دستگاه هایی مانند شرکت گاز را ضروری دانست.

شایان ذکر است در پایان این مراسم،  تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری قم و شرکت گاز استان قم به امضا رسید

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید