منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب

بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

گازرسانی به تعداد ۹ روستا در استان قم

در سال جاری تعداد ۹ روستا به شبکه سراسری گاز متصل خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست شرکت گاز استان اظهار داشت: عملیات گازرسانی به ۹ روستا در بخش سلفچگان، جعفریه، مرکزی و دستجرد با پیشرفت ۵۰% ادامه دارد و ابراز امیدواری کرد تا قبل از پایان سال این ۹ روستا به شبکه سراسری متصل و مردم شریف روستاهای دیزیجان، زواریان، راهجرد، بشارت آباد، دولت آباد، صادق آباد، قمرود، کیاب و روشگان از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

وی هزینه اعتبار گازرسانی به ۹ روستا نامبرده بالغ بر۵۵ میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: در این پروژه ها حدود ۶۵ کیلو متر شبکه فولادی و پلی اتیلن و تعداد ۱۵۰۰ انشعاب اجرا خواهد شد و پس از اتمام، بیش از۱۵۰۰ خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند.

مهندس فرجی در ادامه افزود:توسعه گازرسانی به روستاها طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در حال اقدام می باشد و ان شاء ا… با جذب پیمانکاران توانمند و همچنین تلاش همکاران، عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای باقیمانده شتاب بیشتری خواهد گرفت و این گونه خدمات رسانی به روستاها ضمن رونق روستاها باعث جلوگیری از مهاجرت به شهرها خواهد شد.

 

۰۲ اسفند ۱۳۹۷

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
ایرانی، ایرانی بخر
آمار بازدید