منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

گازرسانی به تعداد ۹ روستا در استان قم

در سال جاری تعداد ۹ روستا به شبکه سراسری گاز متصل خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست شرکت گاز استان اظهار داشت: عملیات گازرسانی به ۹ روستا در بخش سلفچگان، جعفریه، مرکزی و دستجرد با پیشرفت ۵۰% ادامه دارد و ابراز امیدواری کرد تا قبل از پایان سال این ۹ روستا به شبکه سراسری متصل و مردم شریف روستاهای دیزیجان، زواریان، راهجرد، بشارت آباد، دولت آباد، صادق آباد، قمرود، کیاب و روشگان از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

وی هزینه اعتبار گازرسانی به ۹ روستا نامبرده بالغ بر۵۵ میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: در این پروژه ها حدود ۶۵ کیلو متر شبکه فولادی و پلی اتیلن و تعداد ۱۵۰۰ انشعاب اجرا خواهد شد و پس از اتمام، بیش از۱۵۰۰ خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند.

مهندس فرجی در ادامه افزود:توسعه گازرسانی به روستاها طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در حال اقدام می باشد و ان شاء ا… با جذب پیمانکاران توانمند و همچنین تلاش همکاران، عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای باقیمانده شتاب بیشتری خواهد گرفت و این گونه خدمات رسانی به روستاها ضمن رونق روستاها باعث جلوگیری از مهاجرت به شهرها خواهد شد.

 

۲۷ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب